نوشتن کاراکترهای زبان چینی

چگونگی خواندن و

آنچه در این مقاله می‌خوانید

چگونگی خواندن و نوشتن کاراکترهای زبان چینی از آن دسته مهارت‌های سختی است که نیاز بسیاری به تمرین دارد. زبان چینی، زبان پیچیده بسیاری از گویش‌های متعدد و گوناگون است. قبل از اینکه وارد بحث شویم، اجازه دهید تا دقیقا همان چیزی را که در مورد آن صحبت خواهیم کرد، مشخص کنیم.

 

نوشتن کاراکترهای زبان چینی

 

کاراکترهای استاندارد زبان چینی ماندارین در پکن، برای بیش از 2/3 نفر از مردم، قابل استفاده و قابل درک است.

دو نوع حروف چینی وجود دارد

در این مقاله، ما در مورد خطوط چینیِ ساده شده و نوشتن کاراکترهای زبان چینی صحبت خواهیم کرد که در اکثر مناطق جمهوری خلق چین مورد استفاده قرار می‌گیرند.

اولین گام‌ها در یادگیری کاراکتر چینی و کاراکترهای زبان چینی

زمانی که یک زبان اروپایی را یاد می‌گیرید، مراجع مشخصی دارید که به شما اجازه‌ی حرکت می‌دهند. اگر شما در حال یادگیری زبان فرانسه باشید و کلمه “هتل” را ببینید، می‌توانید حدس بزنید که این هتل، چه معنایی دارد. شما یک الفبای مشترک دارید و ریشه‌های لغت مشترکی هست که بر روی آن قرار می‌گیرند.

در چین به این صورت نیست

زمانی که شما تازه شروع به یادگیری زبان چینی می‌کنید، هر صدا، کاراکتر و کلمه، جدید و منحصر به فرد به نظر می‌رسد. یادگیریِ خواندن و نوشتن کاراکترهای زبان چینی می‌تواند مانند یادگیری یک مجموعه کاملا غیر منطقی و بی‌ربط باشد!

معمول‌ترین روش یادگیریِ خواندن و نوشتن این کاراکترها، تکرار است

آن‌ها را آنقدر بنویسید تا زمانی که به مغز شما وارد شوند تا ناخودآگاه شما به دست شما دستور دهد که چگونه آن‌ها را بنویسید. این یک روش قدیمی است، که بیشتر شبیه خواندن جداول ضرب است.

حتی بدون هیچ نقطه مشترک بین چین و انگلیس، رمز موفقیت استفاده از بلوک‌های سطح پایه زبان چینی است و از آن بلوک‌های سازنده به عنوان نقاط مرجع استفاده می‌کند. من دوست دارم در مورد چینی مانند لگو فکر کنم… این “مربع” است. ما شروع می‌کنیم که این مولفه‌ها را با هم جدا کنیم تا چیزی بزرگ‌تر از کاراکترها به دست آوریم. سپس می‌توانیم کاراکترهای صدای بلند را با هم ترکیب کنیم تا کلمات چینی را بیان کنیم. این بخش جالب در مورد چینی‌ها است: هر یک از این قطعات، در هر سطحی، معنا دارد. مولفه، کاراکتر، کلمه … همه آن‌ها معنا دارند. این متفاوت با یک زبان اروپایی است، که در آن “قطعات” که برای بالا بردن کلمات استفاده می‌شوند، حروف هستند.

این واژه‌ها به طور معمول معنا ندارند و وقتی شروع به چسباندن حروف به یکدیگر می‌کنیم، به جای اتصال تکه‌های کوچک معنا، یک صدا را شکل می‌دهیم این یک تفاوت مهم است که بعد از آن که فرهنگ لغت را یاد می‌گیریم، به نمایش در می‌آید.

چرا مولفه‌های کاراکتر مهم هستند

یکی از “داستان‌های ترسناک” در اطراف چینی‌ها این است که ۵۰،۰۰۰ کاراکتر برای یادگیری وجود دارد حالا، این درست است. اما یاد گرفتن آن‌ها آن قدرها هم که فکر می‌کنید بد نیست. اول اینکه، تنها چند هزار کاراکتر به طور کلی استفاده روزمره هستند بنابراین این عدد بسیار قابل مدیریت است. دوم، و مهم‌تر از همه، اینکه این ۵۰۰۰۰ کاراکتر همگی از همان ۲۱۴ مورد تشکیل شده‌اند. و شما هم اکنون یکی از آن‌ها را می‌شناسید: 子این یکی از آن ۲۱۴ جز است.

شما می‌توانید یکی از ۲۱۴ قطعه را تشخیص دهید که همه حروف از آن ساخته شده‌اند.

این باعث می‌شود نوشتن کاراکترهای زبان چینی خیلی کم‌تر ترسناک باشند. هنگامی که یک دسته از این اجزای اصلی را به دست آوردید، به سرعت تمام قطعات کوچک‌تر را تشخیص خواهید داد و چشمان شما از مشکل به نظر آمدن آن جلوگیری خواهد کرد. این بدان معنا نیست که شما لزوما معنی یا نحوه تلفظ این کلمات را نخواهید دانست.

مولفه‌هایی برای نوشتن کاراکترهای زبان چینی

هر کاراکتر چینی تنها از ۲۱۴ “تکه” تشکیل شده‌است. تنها ۵۰ – ۱۰۰ از اینها عموما استفاده می‌شوند. ابتدا این قطعات را یاد بگیرید تا یاد بگیرید چگونه به سرعت در چین بنویسید با توجه به اینکه تمامی کاراکترهای زبان چینی از این ۲۱۴ تکه ساخته شده‌اند، این قطعات به اندازه کافی مهم نیست. هنگامی که یک تکه از بلوک‌های سازنده اولیه چینی را دریافت کردید، وقت آن است که شروع به ساختن چند کاراکتر کنید! ما از ویژگی‌های کاراکتری خوب در مثال بالا استفاده کردیم. 好 کاراکتری است که از اجزای 女 زن و “子” کودک شکیل شده‌است. برخلاف حروف الفبای انگلیسی، این مولفه‌ها معنا دارند.

女 به معنای “زن” و “子” به معنای “کودک وقتی آن‌ها کنار هم قرار می‌گیرند، 女 و 子 تبدیل به 好 می‌شوند … و معنای آن “خوب” است.

بنابراین “زن” + “فرزند” = “خوب

ویژگی‌های این سیستم از بازخورد کاربر و درخواست‌های مشخصه جامعه یادگیری چین تقطیر می‌شود. ما همچنین با متخصصان آموزش چینی، از مهد کودک تا دانشگاه، برای ترکیب پیشنهادها و ایده‌های خود مشورت می‌کنیم.

طاق چینی یکی از محبوب‌ترین سیستم‌های یادگیری چینی در ایالات‌متحده و دیگر کشورهای انگلیسی‌زبان شده‌است. هدف نهایی ما فراهم کردن یک سیستم یادگیری با کیفیت بالا و منحصر به فرد برای کمک به زبان چینی برای مطالعه زبان چینی ماندارین به روش عملی، موثر و لذت بخش است.

ویژگی‌های کلیدی برای نوشتن کاراکترهای زبان چینی:

پویانمایی درحرکت برای تمام کاراکترهای چینی که در مجموعه ویژگی‌های استاندارد ملی چین و ۸۰۰۰ کاراکتر مورد استفاده در مجموعه ویژگی‌های سنتی چینی که در تایوان و هنگ‌کنگ به کار می‌رود، تعریف می‌شود.

کیفیت بالا، ضبط صداهای بومی برای هر کاراکتر، هر ضربه کاراکتر، هر کلمه ترکیب کاراکتر، و هر نمونه از جمله در سیستم! ما به شدت بر این باوریم که برای یادگیری یک زبان جدید، دانش آموزان باید به صداهای معتبر و انسانی گوش دهند، نه صدای تولید شده ماشین یا ترکیبی.

کاراکتر‌های نوشتاری را با دنباله‌های رفتاری، رادیکال‌ها، تعاریف انگلیسی و پینین در قالب PDF برای تمرین خط آفلاین مشخص شده. با یک کلیک ماوس، می‌توانید the را برای بیش از ۱۰۰ کاراکتر در یک زمان بلافاصله تولید کنید.

The بسیار قابل تنظیم است می‌توانید تصاویر هنر کلیپ خود را اضافه کنید و تعاریف سفارشی را در زبان روسی، ژاپنی، فرانسوی، اسپانیایی و یا هر زبانی که ترجیح می‌دهید ارائه دهید. این برای معلمان و والدین زبان چینی عالی است که تدریس زبان ماندارین و مطالب آموزشی را ایجاد کنند.

ایجاد و چاپ قسمت‌های کاراکتر چینی برای مطالعه برون‌خط

با استفاده ازکاربرگ Wordچینی نوآور، شما می‌توانید به سرعت کلمات چینی ماندارین و یا کاربرگ Word را برای کلاس یا کودکان خود تهیه کنید.

حروف، کلمات و جملات نمونه را با استفاده از فرهنگ لغات چینی – انگلیسی که به طور منحصر به فرد طراحی شده‌است، بررسی کنید. شما می‌توانید با پینین فازی بدون لحن و پینین با علامت‌های تن، کانتونی با علامت‌های تن، تلفظ چینی، کلمات انگلیسی، جملات انگلیسی، کاراکترهای چینی، جملات چینی یا قطعات جمله چینی را جستجو کنید.

علاوه بر این، شما می‌توانید انگلیسی، کاراکتر یا عبارت چینی و پینین را در پرس و جوهای جستجو با هم مخلوط کنید. برای بخشی که مطمئن نیستید، حتی می‌توانید به سادگی از کارتهای وحشی در پرس و جو جستجوی خود استفاده کنید.

برای کاراکتر تصویری، این سیستم نشان می‌دهد که کدام مولفه، صدا را ارایه می‌دهد و کدام مولفه معنای را نشان می‌دهد.

کارت‌های دومینو را برای بازی‌ها و فعالیت‌های کلاسی با استفاده از سازگار همه کاره آنلاین آنلاین خود ایجاد کنید.

از سازنده کاراکترهای زبان چینی برای تولید کلمه چینی برگه‌های کاری با جزییات کاراکتر، از جمله توالی ضربتی، رادیکال‌ها و اطلاعات ساختار کاراکتر استفاده کنید.

دانش آموزان چینی می‌توانند از the برای تمرین کلمات نوشتن کاراکترهای زبان چینی و کاراکترهای فردی در عین حال استفاده کنند.

کاوشگر ویژگی‌های کاراکتری چین به شما این امکان را می‌دهد که یک لایه را در یک زمان به اجزای اصلی تبدیل کنید. این به شما کمک می‌کند بفهمید چه مولفه‌های یک کاراکتر از چه چیزی ساخته شده‌است و چگونه کاراکترها به یکدیگر مرتبط هستند.

نمایش جزئیات کلمه چینی ما به کاربران اجازه می‌دهد تا نه تنها از تفکیک کلمه، بلکه همچنین متضاد، همان کاراکتر سر، کلمات مشابه دنباله، و کلمات با صداهای مشابه استفاده کنند.

 

یادگیری زبان چینی

 

بسیاری از زبان آموزان زبان چینی و متخصصان آموزشی این سیستم را مفید و موثر یافته‌اند. آنچه برخی از کاربران و متخصصان آموزشی ما در مورد ما در صفحه مشتریان مشتریان گفته بودند را بخوانید. همانطور که یک کاربر گفته بود، این سیستم به معنای واقعی به عنوان یک معلم ۲۴ ساعته آزاد عمل می‌کند.

امیدوارم این مطالب برای شما مفید بوده باشد و در نوشتن کاراکترهای زبان چینی به شما کمک کند.

به امید موفقیت شما عزیزان.

منابع : iwillteachyoualanguage ، archchinese

کد مطلب: 1300-1/980719-1000/م ح/ت/98

دیدگاهتان را بنویسید

آزمون YCT برای چه سطحی از زبان آموزان می باشد و چه ویژگی هایی را دارد؟
اگر به تسلط بر زبان ماندارین می اندیشید، امتحان YCT...
آزمون HSK چیست و چه اهمیتی دارد؟
سلام به علاقمندان زبان! آیا مشتاق صعود به کوه مهارت...
روش های یادگیری زبان چینی برای کودکان
چگونه به کودکان خود در یادگیری زبان چینی کمک کنیم؟...
یادگیری زبان چینی چه تاثیری در آینده کودکان دارد؟
در دهکده جهانی امروزی، توانایی برقراری ارتباط بین فرهنگ‌ها بیش...
مهارت های چینی کودکان
معرفی آموزش زبان چینی به کودکان آموزش زبان چینی به...
بلاگ
از بلاگ ما دیدن کنید
جدید ترین و بروز ترین اطلاعات
اینجا کلیک کنید
آموزش زبان چینی
بنیاد بین المللی چین با بیش از 10 سال تجربه در زمینه‌ی آموزش زبان با بهره‌گیری از مدرسین کار آزموده و داشتن بیش از 600 زبان‌آموز در تهران، توانسته است رتبه نخستِ آموزش زبان چینی را به خود اختصاص دهد.
آموزش با بروز ترین متد ها
اینجا کلیک کنید
خدمات ترجمه
با بنیاد ملی چین میتوانید متون خود را یه سریع ترین شکل و با کیفیت بالا ترجمه کنید.
کیفیت و زمان
را با ما تجربه کنید
اینجا کلیک کنید