جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

در این مقاله می‌خواهیم مهم‌ترین و باارزش‌ترین خدمات مترجمی زبان چینی را برایتان شرح دهیم و به شما کمک خواهیم کرد تا بهترین مترجمین را برای خود انتخاب کنید. پس با ما همراه باشید.

خدمات مترجمی زبان چینی

ارسال مترجم زبان چینی

اگر برای مسافرت به چین به مترجم چینی یا زبان دیگری احتیاج دارید، مترجمان به شما این امکان را می‌دهند که در کشور مقصد با آن‌ها باشید و در تمام مدت‌زمان حضور در کشور با شما باشند.

با توجه به اهمیت زمان در ترجمه‌های هم‌زمان و کلامی، مهارت مترجمان در رشته‌های تخصصی و اصطلاحات علمی مورداستفاده در یک همایش برای ارائه ترجمه‌های روان بسیار مهم است.

بنابراین، برای اینکه مترجمان به‌طور هم‌زمان در هر سمینار یا همایش کار کنند، از مترجمانی استفاده کنید که از تخصص و تجربه کافی برخوردار باشند. بدین ترتیب ترجمه‌های کاملاً تخصصی و باکیفیت و عاری از هرگونه نقص ارائه می‌شود.

موسسه بین‌المللی مطالعات چین این افتخار را دارد که مترجمین زبان‌های چینی را برای شما آماده و ارسال کند.

اگر یک تاجر، بازرگان یا یک مسافر هستید و به زبان چینی احتیاج دارید، می‌توانید از مترجمان ما کمک بگیرید.

بنیاد چین دارای قوی‌ترین کارمندان مترجم زبان چینی آموزش‌دیده و تجربه‌دار است. این کارکنان آموزش‌دیده و تجربه‌دار دارای بیش از 8 سال سابقه کار در مراکز مختلف و مؤسسات دولتی و خصوصی می‌باشند.

 

نحوه ارسال یک مترجم زبان چینی

ما می‌توانیم به دو روش کلی برای ترجمه چینی در خدمت شما عزیزان باشیم:

دوستان عزیز می‌توانید از هر حرفه‌ای در بنیاد چین برای هر نوع فعالیت درزمینهٔ زبان چینی کمک بگیرید. در کنار تمام کارهای ترجمه، کمک این عزیزان نیز می‌تواند برای شما بسیار مفید باشد.

ترجمه کتبی به شرح زیر است:

ترجمه شفاهی به شرح زیر باشد:

شما دوستان عزیز می‌توانید برای هماهنگی هرگونه اعزام یک مترجم چینی با شماره 02188060601 و یا 09122880015 تماس بگیرید.

مشاوران و کارشناسان بنیاد چین آماده هستند تا همه سؤالات شما را هر روز از ساعت 9 صبح تا 6 عصر به شما پاسخ دهند.

همکاری این مؤسسه معتبر آموزش چینی با گروه فرهنگی سفارت چین و همکاری با فارغ‌التحصیلان دانشگاه پکن به‌طور پیوسته باعث بهبود کیفیت برگزاری و پرورش مترجم زبان چینی شده است.

چگونه یک مترجم زبان چینی حرفه‌ای شویم؟

ما اطلاعات موردنیاز خود را برای کمک به شما در انتخاب بهترین مترجم برای شما به اشتراک گذاشته‌ایم، اما اکنون می‌خواهیم بدانیم چگونه می‌توانید مترجم شوید.

در ادامه با ما همراه باشید تا به شما بگوییم چگونه یک متخصص ترجمه چینی شوید.

مدارک لازم را برای حرفه‌ای شدن به دست آورید

استانداردهای علمی و آموزشی برای تبدیل‌شدن به مترجم متن حرفه‌ای چینی بسیار بالاست. ازنظر علمی، شما باید حداقل دارای مدرک لیسانس یا معادل آن یا مدرک معتبر در فنون ترجمه باشید.

مدرک تحصیلی شما الزاماً نباید در رشته‌های مختلف زبان باشد. رشته‌های پزشکی، مدیریت، بازاریابی و وکالت بیشترین جستجوی مترجمان را دارند. ترجمه چینی فقط مربوط به تسلط به زبان چینی نیست و تسلط در نگارش و نوشتن فارسی و املای فارسی شرط اساسی برای افزایش شانس پروژه‌های ترجمه است.

مهم‌ترین نکته برای اینکه یک مترجم حرفه‌ای شوید

بسیاری از افرادی که فن‌های ترجمه را یاد می‌گیرند با این سؤال مهم روبرو هستند که چگونه می‌توان مترجم خبره شوید، پاسخ به این سؤال می‌تواند یک کلمه باشد و این کلمه “تجربه” است. در حقیقت، کلید ترجمه تمرین مداوم و مداوم است.

ما دیدیم که مترجمان باید با تغییرات زبانی و علمی قدم بردارند و رشد پویایی داشته باشند. ما در مورد رایج‌ترین عادت‌های بد مترجمان صحبت کردیم و دریافتیم که حس اشرافی بودن و تسلیم کامل به زبان مقصد بدترین عادت است که مترجمان می‌تواند داشته باشد.

 

کد مطلب: 1330-2/980628-1000/م ح/ت/98