آموزش حضوری زبان چینی

یادگرفتن زبان چینی با روش‌های اصولی و علمی مستلزم وجود پارامترهای مختلفی مانند تجربه مدرس، استفاده از تکنیک‌های به روز و … است. مجموعه آموزشی تاثیر به سزایی در استمرار و پیشرفت زبان آموز در سطوح مختلف دارد . از این رو برای انتخاب مجموعه آموزشی بهترین راهکار توجه به پیشینه و دستاورد های مراکز مختلف است . بنیاد بین المللی مطالعات چین با بیش از ده سال سابقه فعالیت در زمینه آموزش زبان چینی با بهره‌گیری از مدرسین کار آزموده و داشتن بیش از 600 زبان‌آموز در تهران، توانسته است رتبه نخستِ آموزش زبان چینی را به خود اختصاص دهد.

از آنجایی که چین یکی از مهم‌ترین قطب‌های اقتصاد جهان است، افراد علاقه مند به یادگیری این زبان روز به روز بیشتر و بیشتر شده.شما در بنیاد چین همراه با اساتید متخصص تجربه ای منحصر به فرد در آموزش زبان چینی را کسب می‌کنید و به راحتی با چینی زبانان ارتباط برقرار خواهید کرد.

female professionals working documents
5864120262176390475 121
istockphoto 1497304400 612x612 1

ویژگی های دوره حضوری بنیاد چین

گروه پشتیبانی و مشاوره بنیاد چین وضعیت شما را در طول یادگیری مجازی بررسی می‌کند تا نقاط ضعف شما به قوت تبدیل شود.

پشتیبانی و مشاوره

تعیین سطح زبان قبل از شرکت در دوره در چهار مهارت مکالمه، نوشتاری، شنیداری و خواندن بصورت آنلاین انجام می‌شود. 

تعیین سطح آنلاین

زبان‌آموزان در طول دوره مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. نتایج این ارزیابی‌ها می‌تواند روند رشد زبان آموزان را مشخص کند.

ارزیابی مستمر

ما در بنیاد چین تمرکز خود را روی سخت‌ترین و مهم‌ترین مهارت یادگیری زبان یعنی مهارت مکالمه قرار داده‌ایم.

دوره مکالمه محور

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

این کلاس ها بصورت حضوری بوده و مدرس و زبان آموزان به صورت رودر رو با یکدیگر تعامل دارند و در این کلاس ها به دلیل امکاناتی که به شما ارائه می دهند از جمله نشست های تریبون آزاد و پشتیبانی فنی و تکالیف روزانه برای تثبیت تمام موارد برای پیشرفت زبان آموزان فراهم شده است .

کلاس های حضوری بنیاد از تنوع بالایی برخوردار میباشد که موجب یادگیری به صورت گروهی ، نیمه خصوصی و خصوصی با برنامه ریزی به صورت بازه زمانی زبان آموز انجام میشود . 

istockphoto 997791314 612x612 2

جزئیات دوره

  • کلاس های حضوری آموزش زبان چینی با هدف یادگیری چهار مهارت اصلی ، خواندن ، نوشتن ، درک مطلب ، گفتگو به صورت زیر برگزار میشود :

جلسات تا پنج نفر ظرفیت داشته ؛

  • دو نفره 10 جلسه یک ساعت و نیم
  • سه نفره 12 جلسه یک ساعت و نیم
  • چهار با پنج نفره چهارده جلسه یک ساعت و نیم با همان هزینه برگزار میشود .

سطوح آموزشی زبان چینی ، به صورت مقدماتی ، متوسط ، پیشرفته ، تکمیلی که سطح مقدماتی 7 ترم و سطح متوسط 7 ترم  و سطح پیشرفته 7 ترم و سطح تکمیلی هم به صورت تخصصی برگزار میشود .

83faf9a94c454033b928d5d1c520ce41.jpg

هدف ما الهام بخشیدن به زبان آموزان برای رویاپردازی بیشتر، یادگیری بیشتر و تبدیل شدن به بهترین نسخه خود در سفر زیبای زندگیشان است.

دکتر وثوقی مدیر عامل بنیاد بین المللی چین

زبان چینی امروزه یکی از زبان های بسیار پرکاربرد جهان محسوب میشود و دو سوم از افراد دنیا به زبان چینی صحبت میکنند . از مزایای زبان چینی میتوان به موقعیت های شغلی مانند : تور لیدری ، مترجم کتبی و شفاهی ، تدریس و فرصت ادامه کار و تحصیل در کشور چین اشاره میشود .

زبان چینی الفبا ندارد و بجای آن از کاراکتر تشکیل شده اند ؛ هر کلمه می تواند شامل یک یا چند کاراکتر باشد همچنین کاراکتر ها از خط هایی به نام استروک تشکیل شده اند . 

 
 

 

 

سلام در زبان چینی از ترکیب دوکلمه ni به معنی تو ، hao به معنی خوب تشکیل شده است .

 
 

 

 

از جمله ویژگی های زبان چینی این است که تن صدا اهمیت زیادی بر روی معانی کلمات دارد و تن صداهای مختلف باعث به وجود آمدن معانی مختلفی در زبان چینی میشود .

 
 

 

 

با توجه به زیرساخت‌های بنیاد بین المللی مطالعات چین که توجه بسیاری بر آموزش زبان چینی به طور فراگیر و سراسری دارد ، کیفیت کلاس‌های آنلاین چندین برابر بیشتر از کلاس‌های حضوری است. در بنیاد چین ، کلاس‌ها با استفاده از پلتفرم اختصاصی خود موسسه؛ تعداد نفرات پایین در هر کلاس (حدودا 5 نفر) برگزار می‌شود. همینطور برای هر کلاس یک پشتیبان اختصاصی که ناظر بر کیفیت و روند برگزاری جلسات است درنظر گرفته شده است.

فراگیری زبان چینی چرا و چطور ؟

همواره یادگیری زبان های کشورهای آسیای شرقی با توجه به مدل الفبا و لهجه صحبت کردن افراد بسیار سخت و دشوار جلوه کرده است. اما، یادگیری زبان های شرقی از جمله زبان چینی که از پشتوانه و انسجام قوی برخوردار می باشد بسیار سخت نبوده و با کمی تلاش و تمرین مستمر و همچنین با استفاده از یک سری نکات می توان به راحتی از یادگیری زبان چینی لذت برد و این زبان را فراگرفت. زبان چینی با لهجه ماندارین به عنوان زبان رسمی کشور چین شناخته می شود و در حال حاضر با توجه به جایگاه کشور چین در زمینه های مختلف و نیاز ارتباط با این کشور فراگیری این زبان را بیش از پیش حائز اهمیت کرده است.