آموزش مجازی زبان چینی

یادگرفتن زبان چینی با روش‌های اصولی و علمی مستلزم وجود پارامترهای مختلفی مانند تجربه مدرس، استفاده از تکنیک‌های به روز و … است. قطعاً دسترسی در همه زمان ها به اینترنت و مراکز معتبر برای آموزش ، در تمامی شهرها و شهرستان‌ها امکان پذیر نیست. از این رو شرکت در دوره‌های آموزش مجازی زبان چینی، بهترین راهکار برای یادگیری این زبان شیرین است چراکه با دسترسی راحت تر و برنامه ریزی اختصاصی میتوان به بهترین نتیجه رسید.

از آنجایی که چین یکی از مهم‌ترین قطب‌های اقتصاد جهان است، افراد علاقه مند به یادگیری این زبان روز به روز بیشتر و بیشتر شده.شما در بنیاد چین همراه با اساتید متخصص تجربه ای منحصر به فرد در آموزش زبان چینی را کسب می‌کنید و به راحتی با چینی زبانان ارتباط برقرار خواهید کرد.

 

istockphoto 1497304400 612x612 2
muslim lady wear headphone watch webinar listen online course communicate by conference video call night home office
istockphoto 1419854016 612x612 1

ویژگی های دوره مجازی بنیاد چین

گروه پشتیبانی و مشاوره بنیاد چین وضعیت شما را در طول یادگیری مجازی بررسی می‌کند تا نقاط ضعف شما به قوت تبدیل شود.

پشتیبانی و مشاوره

زبان آموزان میتوانند پکیج های آفلاین که شامل ویدیو ها ، مطالب آموزشی تکالیف و با تمرکز بر روی چهار مهارت شنیداری و نوشتاری و خواندن و درک مطلب را تهیه کنند .

پکیج آفلاین

زبان‌آموزانی که در طول استفاده از  دوره های آنلاین موفق به ادامه یادگیری نشده میتوانند از فایل دوره های کلاس های آنلاین را که شبیه سازی کلاس است تهیه کنند .

پکیج آنلاین

ما در بنیاد چین با توجه به شرایط و هدف های زبان آموزان از فراگیری زبان چینی پکیج های متنوعی در اختیارشان قرار میدهیم .

پکیج ترکیبی

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

این کلاس ها بصورت مجازی بوده و بصورت ویدئوهای ضبط شده می باشند و زبان آموزان به صورت مستمر میتوانند پیشرفت کنند و در این پکیج ها به دلیل پشتیبانی که از شما انجام میشود از جمله اشتراک گذاری صوت و تصویر، فایل های متنی و پی دی اف، بستر آموزشی برای توضیحات آموزشی و قابلیت پخش فایل های صوتی و تصویری و شبیه ساز کامل از یک کلاس آموزشی خواهد بود و همچنین شما طی آموزش مجازی زبان چینی از پشتیبانی فنی برخوردار خواهید بود.

شما با تهیه پکیج های مجازی بدون محدودیت مکانی و دسترسی به اینترنت می توانید در هر کجا که هستید روند آموزشی خود را بهبود ببخشید. 

muslim lady wear headphone using digital tablet talk colleagues about sale report conference video call while working from home kitchen

جزئیات پکیج های آموزش مجازی

آموزش مجازی زبان چینی با هدف تمرکز بر روی یادگیری همه جانبه وصرفه جویی در وقت و هزینه ها در همه جا به صورت زیر برگزار میشود : 

انواع پکیج های مجازی :

  • پکیج های آنلاین :

این پکیج ها به صورت کلاس های ضبط شده آنلاین که پرسش و پاسخ ، فضای کلاسی برای آموزش بهتر زبان آموزان و سوالات متداولی که طی کلاس ها و روند پیوسته برای پیشرفت یادگیری زبان آموزان فراهم شده .

  • پکیج های مجازی : 

این پکیج ها به صورت کلاس های ویژه آموزش مجازی به صورت ویدیو های ضبط شده با تمرکز بر آموزش چهار مهارتی همراه با پشتیبانی و آزمون و محتوای آموزشی ویژه آموزش مجازی زبان آموزان فراهم شده است . 

  • پکیج های ترکیبی : 

این پکیج ها با هدف تخصصی زبان آموزان اعم از ، تحصیل در خارج کشور ، تجارت بین الملل و سایر موارد تهیه شده است . 

جلسات به صورت تمرکز بر چهارمهارت درک مطلب ، شنیداری ، نوشتاری ، خواندن برگزار میشود و آزمون میان دوره و بررسی تکالیف و پشتیبانی در همه زمان ها برای خدمت رسانی هر چه بیشتر انجام میشود . 

83faf9a94c454033b928d5d1c520ce41.jpg

هدف ما الهام بخشیدن به زبان آموزان برای رویاپردازی بیشتر، یادگیری بیشتر و تبدیل شدن به بهترین نسخه خود در سفر زیبای زندگیشان است.

دکتر وثوقی مدیر عامل بنیاد بین المللی چین

زبان چینی امروزه یکی از زبان های بسیار پرکاربرد جهان محسوب میشود و دو سوم از افراد دنیا به زبان چینی صحبت میکنند . از مزایای زبان چینی میتوان به موقعیت های شغلی مانند : تور لیدری ، مترجم کتبی و شفاهی ، تدریس و فرصت ادامه کار و تحصیل در کشور چین اشاره میشود .

زبان چینی الفبا ندارد و بجای آن از کاراکتر تشکیل شده اند ؛ هر کلمه می تواند شامل یک یا چند کاراکتر باشد همچنین کاراکتر ها از خط هایی به نام استروک تشکیل شده اند . 

 
 

 

 

سلام در زبان چینی از ترکیب دوکلمه ni به معنی تو ، hao به معنی خوب تشکیل شده است .

 
 

 

 

از جمله ویژگی های زبان چینی این است که تن صدا اهمیت زیادی بر روی معانی کلمات دارد و تن صداهای مختلف باعث به وجود آمدن معانی مختلفی در زبان چینی میشود .

 
 

 

 

با توجه به زیرساخت‌های بنیاد بین المللی مطالعات چین که توجه بسیاری بر آموزش زبان چینی به طور فراگیر و سراسری دارد ، کیفیت کلاس‌های آنلاین چندین برابر بیشتر از کلاس‌های حضوری است. در بنیاد چین ، کلاس‌ها با استفاده از پلتفرم اختصاصی خود موسسه؛ تعداد نفرات پایین در هر کلاس (حدودا 5 نفر) برگزار می‌شود. همینطور برای هر کلاس یک پشتیبان اختصاصی که ناظر بر کیفیت و روند برگزاری جلسات است درنظر گرفته شده است.

فراگیری زبان چینی چرا و چطور ؟

همواره یادگیری زبان های کشورهای آسیای شرقی با توجه به مدل الفبا و لهجه صحبت کردن افراد بسیار سخت و دشوار جلوه کرده است. اما، یادگیری زبان های شرقی از جمله زبان چینی که از پشتوانه و انسجام قوی برخوردار می باشد بسیار سخت نبوده و با کمی تلاش و تمرین مستمر و همچنین با استفاده از یک سری نکات می توان به راحتی از یادگیری زبان چینی لذت برد و این زبان را فراگرفت. زبان چینی با لهجه ماندارین به عنوان زبان رسمی کشور چین شناخته می شود و در حال حاضر با توجه به جایگاه کشور چین در زمینه های مختلف و نیاز ارتباط با این کشور فراگیری این زبان را بیش از پیش حائز اهمیت کرده است.