دوره های زبان چینی بنیاد چین در سال 1402

چرا باید کلاس‌های مارا انتخاب کنید

چون بدون دغدغه زمان و بالا ترین کیفیت زبان چینی را در دوره های زبان چینی راحت‌تر از بقیه جاها میاموزید .

  • کنسل کردن کلاس از طرف مجموعه وجود ندارد. حتی اگر در کلاس 8 نفره 2 نفر وجود داشته باشند.
  • آموزش‌های مجازی و مکمل برای هر ترم به صورت کامل و بی‌نقص برگذار می‌شوند.
  • موسسه در روزهای پنج‌شنبه و جمعه فعالیت می‌کند و کلاس‌ها برگزار می‌شوند.
  • بنیاد چین به صورت تخصصی به آموزش و نشر زبان و فرهنگ چین می‌پردازد . و کارشناسان همیشه در حال به روز کردن منابع و روش‌های آموزشی هستند.
  • بنیاد چین امکان گذراندن مراحل کارآموزی را برای زبان آموزان عزیز فراهم کرده تا بتوانند در کنار تیم‌ما سطح علمی خود را بالا ببرند.
  • اگر زبان‌آموز ما باشید و در کلاس‌های HSK شرکت کنید بنیاد چین در گرفتن بورسیه تحصیلی چین به شما کمک می‌کند و امکان بورسیه رایگان را برای شما فراهم می‌کند.

درباره‌ی دوره های زبان چینی

دپارتمان آموزش زبان چینی بنیاد بین‌المللی مطالعات چین دارای دوره های زبان چینی متفاوت طبق نیاز زبان آموزان عزیز است . که شامل دوره‌های استاندارد، تکمیلی، مکالمه، بازرگانی، HSK و تورلیدری است . دوره استاندارد شامل 8 کتاب آموزشی قدم به قدم و کتاب‌های تمرینی، فلش کارت‌ها، پوستر، سی‌دی‌های آموزشی و کتاب‌های تکمیلی است . البته توجه داشته باشید که در این دوره کتاب‌های زیادی علاوه بر کتاب‌های اصلی در صورت تمایل زبان آموزان قابل تدریس می‌باشد . این دوره به طور کلی 16 ترم است که هر ترم با تعداد جلساتی که بنابر تعداد نفرات (2 تا 8 نفر) 10 الی 16 جلسه تشکیل می‌شود .

کلاس‌ها کاملا استاندارد و به صورت 4 مهارتی هستند . که زبان آموزان همزمان مهارت‌های خواندن، نوشتن، گفت و شنود را فرا می‌گیرند. برای رعایت کیفیت و استاندارد‌های آموزشی این دوره‌ها در کنار فارغ‌التحصیلان داخل و خارج از کشور و همچنین مدرسان چینی زبان برگزار می‌شود . زبان آموزان در طی ترم نیز می‌توانند در گروه‌های مجازی با اساتید خود در ارتباط باشند و رفع اشکال کنند .

دوره‌های استاندارد - دوره های آموزشی زبان چینی | بنیاد چین

دوره‌های استاندارد زبان چینی

این دوره شامل 4 کتاب اول قدم به قدم است و در زمان‌های مختلف انجام می‌شود .


شرکت در دوره

دوره‌های HSK - دوره های آموزشی زبان چینی | بنیاد چین

دوره‌های HSK

دوره‌های HSK در سطوح مختلف و با شرایط مختلف برگزار می‌شود .


به زودی

دوره‌های مکالمه - دوره های آموزشی زبان چینی | بنیاد چین

دوره‌های مکالمه

این دوره شامل یک کتاب مکالمه و یک کتاب شنیداری است .


به زودی

کیفیت کلاس‌ها

کیفیت کلاس‌ها و اساتید در دوره های زبان چینی توسط کارشناسان بنیاد بین‌المللی مطالعات چین ارزیابی می‌شود . و همچنین در طول ترم پشتیبان کلاس با زبان آموزان تماس گرفته و ارزیابی‌های لازم را به عمل می‌آورد تا همه‌ی زبان آموزان به صورت یکسان پیش رفته و برای سطح بالاتر آماده باشند . در پایان هر سطح زبان آموزان مدرک معتبر این مرکز را دریافت می‌کنند . شما با گذراندن 4 کتاب به سطح متوسط خواهید رسید و مطابق با سطح اچ اس کی 6 خواهید بود و می‌توانید صحبت‌های روزمره زبان چینی را انجام دهید . پس از سطح متوسط اگر مایل به ورود به عرصه‌های تخصصی باشید می توانید وارد کلاس‌های بازرگانی تورلیدری و غیره شوید .