جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

آموزش آنلاین زبان چینی

یادگرفتن زبان چینی با روش‌های اصولی و علمی مستلزم وجود پارامترهای مختلفی مانند تجربه مدرس، استفاده از تکنیک‌های به روز و … است. قطعاً پیدا کردن مرکز آموزشی با این خصوصیات در تمامی شهرها و شهرستان‌ها امکان پذیر نیست. از این رو شرکت در دوره‌های آموزش زبان چینی بصورت آنلاین، بهترین راهکار برای یادگیری این زبان شیرین است چراکه شرکت در آن برای همه امکان‌پذیر بوده و از اتلاف وقت جلوگیری می‌کند.

از آنجایی که چین یکی از مهم‌ترین قطب‌های اقتصاد جهان است، افراد علاقه مند به یادگیری این زبان روز به روز بیشتر و بیشتر شده.شما در بنیاد چین همراه با اساتید متخصص تجربه ای منحصر به فرد در آموزش زبان چینی را کسب می‌کنید و به راحتی با چینی زبانان ارتباط برقرار خواهید کرد.

AdobeStock 437049714 Preview
arabic female teacher working with children online school during pandemic 21730 15008
modern muslim woman hijab office room

ویژگی های دوره آنلاین بنیاد چین

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

این کلاس ها بصورت زنده بوده و بصورت ویدئوهای ضبط شده نمی باشند و مدرس و زبان آموزان به صورت آنلاین در کلاس حضور داشته و در این کلاس ها به دلیل امکاناتی که به شما ارائه می دهند از جمله اشتراک گذاری صوت و تصویر، فایل های متنی و پی دی اف، صفحه کامپیوتر و تخته کلاس برای توضیحات آموزشی و قابلیت پخش فایل های صوتی و تصویری و دانلود آنها یک شبیه ساز کامل از یک کلاس حضوری خواهد بود و همچنین شما در تمامی طول کلاس آنلاین از پشتیبانی فنی برخوردار خواهید بود.

شما با شرکت در کلاس های آنلاین بدون محدودیت مکانی می توانید در هر کجا که هستید در کلاس زبان شرکت نمایید.

istockphoto 157481419 612x612 1

جزئیات دوره

کلاس های آنلاین آموزش زبان چینی با هدف تمرکز بر روی یادگیری همه جانبه وصرفه جویی در وقت و هزینه ها به صورت زیر برگزار میشود : 

جلسات تا پنج نفر ظرفیت داشته ؛ 

  • دو نفره 10 جلسه یک ساعت و نیم 
  • سه نفره 12 جلسه یک ساعت و نیم 
  • چهار با پنج نفره چهارده جلسه یک ساعت و نیم با همان هزینه برگزار میشود .

جلسات به صورت تمرکز بر چهارمهارت درک مطلب ، شنیداری ، نوشتاری ، خواندن برگزار میشود و آزمون میان دوره و بررسی تکالیف و نشست های تریبون آزاد برای خدمت رسانی هر چه بیشتر انجام میشود . 

83faf9a94c454033b928d5d1c520ce41.jpg

هدف ما الهام بخشیدن به زبان آموزان برای رویاپردازی بیشتر، یادگیری بیشتر و تبدیل شدن به بهترین نسخه خود در سفر زیبای زندگیشان است.

دکتر وثوقی مدیر عامل بنیاد بین المللی چین

زبان چینی امروزه یکی از زبان های بسیار پرکاربرد جهان محسوب میشود و دو سوم از افراد دنیا به زبان چینی صحبت میکنند . از مزایای زبان چینی میتوان به موقعیت های شغلی مانند : تور لیدری ، مترجم کتبی و شفاهی ، تدریس و فرصت ادامه کار و تحصیل در کشور چین اشاره میشود .

زبان چینی الفبا ندارد و بجای آن از کاراکتر تشکیل شده اند ؛ هر کلمه می تواند شامل یک یا چند کاراکتر باشد همچنین کاراکتر ها از خط هایی به نام استروک تشکیل شده اند . 

سلام در زبان چینی از ترکیب دوکلمه ni به معنی تو ، hao به معنی خوب تشکیل شده است .

 

از جمله ویژگی های زبان چینی این است که تن صدا اهمیت زیادی بر روی معانی کلمات دارد و تن صداهای مختلف باعث به وجود آمدن معانی مختلفی در زبان چینی میشود .

 

با توجه به زیرساخت‌های بنیاد بین المللی مطالعات چین که توجه بسیاری بر آموزش زبان چینی به طور فراگیر و سراسری دارد ، کیفیت کلاس‌های آنلاین چندین برابر بیشتر از کلاس‌های حضوری است. در بنیاد چین ، کلاس‌ها با استفاده از پلتفرم اختصاصی خود موسسه؛ تعداد نفرات پایین در هر کلاس (حدودا 5 نفر) برگزار می‌شود. همینطور برای هر کلاس یک پشتیبان اختصاصی که ناظر بر کیفیت و روند برگزاری جلسات است درنظر گرفته شده است.

فراگیری زبان چینی چرا و چطور ؟

همواره یادگیری زبان های کشورهای آسیای شرقی با توجه به مدل الفبا و لهجه صحبت کردن افراد بسیار سخت و دشوار جلوه کرده است. اما، یادگیری زبان های شرقی از جمله زبان چینی که از پشتوانه و انسجام قوی برخوردار می باشد بسیار سخت نبوده و با کمی تلاش و تمرین مستمر و همچنین با استفاده از یک سری نکات می توان به راحتی از یادگیری زبان چینی لذت برد و این زبان را فراگرفت. زبان چینی با لهجه ماندارین به عنوان زبان رسمی کشور چین شناخته می شود و در حال حاضر با توجه به جایگاه کشور چین در زمینه های مختلف و نیاز ارتباط با این کشور فراگیری این زبان را بیش از پیش حائز اهمیت کرده است.