درباره ما

موسسه زبان بنیاد بین المللی مطالعات چین با سال‌ها تجربه و کسب تجارب درخشان در زمینه‌ی تدریس گروهی در آموزشگاه و همچنین تدریس خصوصی زبان چینی (به صورت فشرده و نیمه فشرده) توسط اساتید باتجربه و تحصیل‌کرده‌ی خارج از کشور و همچنین آمادگی جهت آزمون‌های سفارت، توانسته است اعتماد زبان‌آموزان خود را جلب کرده و در صدر موسسات برتر در زمینه‌ی تدریس خصوصی زبان چینی قرار گیرد.

چرا بنیاد بین‌المللی مطالعات چین

در موسسه بنیاد چین، 4 مهارت اصلی یادگیریِ زبان، مورد توجه است و زبان‌آموز می‌تواند در کنار فن مکالمه، دیگر مهارت‌های یادگیری زبان خود را نیز به حد عالی برساند.

موسسه زبان‌های بنیاد چین با توجه به اهداف زبان‌آموزان، اساتید خود را معرفی کرده و بهترین متد آموزشی را ارائه می‌کند تا زبان‌آموز محترم در کوتاه‌ترین زمان ممکن بتواند زبان چینی را فرا بگیرد.

برخی خدمات ویژه آموزشگاه زبان بنیاد چین

  • آموزش مکالمه تضمینی
  • دوره‌های ویژه مخصوص شاغلین، پزشکان و مهندسین‌، مسافرین و مهاجرین‌، بانوان خانه‌دار و کودکان حتی در منزل و محل کارتان
  • تدریس به صورت گروهی در آموزشگاه در روز و ساعت‌هایی که خود داوطلب معین کرده است.
  • اعزام مجرب‌ترین اساتید خانم و آقا به سرتاسر تهران
  • پشتیبانی و پیگیری مستمر توسط سوپروایزر آموزشگاه در طول دوره آموزشی شما و همچنین بررسی روند پیشرفت آموزشی زبان‌آموز توسط اساتید و آموزشگاه
  • دوره های ویژه فشرده از پایه تا پیشرفته

آموزشگاه زبان بنیاد چین به جهت احترام به وقت شما زبان‌آموزان محترم، کلاس‌های زبان را با توجه به زمان‌های مطروحه توسط شما، برگزار خواهد کرد. آموزشگاه زبان بنیاد چین توانسته است در زمینه‌ی تدریس خصوصی مکالمه زبان چینی به صورت خصوصی و کاملا تضمینی، رضایت زبان‌آموزان خود را جلب نماید.

نحوه یادگیری زبان چینی در موسسه بنیاد چین

همانطور که می‌دانید در زبان چینی، سخت‌ترین قسمت یادگیری، مربوط به خط آن، یعنی کاراکترها است. یکی از دلایل سخت‌بودن خط چینی، تعداد کاراکترهایش بوده که بهترین روش یادگیری، تمرین مداوم آن است. هر کسی که نوشتار چینی با حروف لاتین را بداند، می‌تواند از کامپیوتر برای نوشتن کاراکترهای چینی استفاده کند؛ اما مشکل اینکار این است که هجیِ نوشتارِ چینی با حروف لاتین، می‌تواند کاراکترهای مختلف زیادی را به نمایش بگذارد.

کتاب‌های ما

آموزشگاه بنیاد بین‌المللی مطالعات چین کتاب‌هایی را طراحی کرده است که زبان‌آموزان می‌توانند با شرکت در کلاس‌های گروهی یا خصوصی، از این کتاب‌ها و به‌علاوه از CDهای آموزشی و همچنین فلش کارت‌ها، به کمک اساتید مجرب، کاراکترهای چینی را به راحتی یاد بگیرند.

چرا زبان چینی

در بحث انتخاب رشته اگر بخواهیم صحبت کنیم، انتخاب یک رشته‌ی خوب، مشکل اکثر داوطلبان است که باعث سردرگمی آن‌ها می‌شود؛ حتی در مورد کار نیز به این صورت است. بیشتر افراد، اولین رشته‌ای که انتخاب می‌کنند، زبان انگلیسی است. اما اگر به دور اطراف‌مان خوب دقت کنیم، متوجه می‌شویم که 90% افراد، به زبان انگلیسی مسلط هستند، که همین فراوانیِ افراد در یک رشته، موجب کاهش کار در آن زمینه می‌شود.

انتخاب رشته

بنابراین باید کار یا رشته‌ای انتخاب شود که اولا بازار کار آن زیاد باشد، دوما تعداد افراد مسلط به آن کار یا رشته، کم باشد. زبان چینی زبانی است که بازار کار در آن زیاد است، چون هر کسی با زبان چینی آشناییت ندارد؛ بنابراین رشته‌ی زبان چینی می‌تواند یک منبع درآمد عالی برای افرادی که از طریق این زبان وارد دنیای کار می‌شوند، تلقی شود.

سبد خرید
اسکرول به بالا