بنیاد بین المللی مطالعات چین

بنیاد بین المللی مطالعات چین با بیش از 10 سال تجربه در زمینه ی آموزش زبان، با بهره گیری از مدرسین کار آزموده و داشتن بیش از 600 زبان اموز در تهران توانسته است رتبه نخست آموزش زبان چینی را به خود اختصاص دهد.
علاوه براین این موسسه با توجه به تمرکز و تخصصی بودن فعالیت در زمینه کشور چین، توانسته با توجه به ارتباط با مدرسین چینی به نحو بهتری و آموزش بروز تری در این امر به زبان آموزان ارائه دهد.
بنیاد بین المللی مطالعات چین تا کنون پنجاه جلد کتاب از زبان های چینی به فارسی به چاپ رسانده است و شایان به ذکر است که علاوه بر کتاب های ذکر شده کتاب های بسیار زیادی شامل چند جلد کتاب در امور آموزش، فرهنگی، داستان و غیره در دست چاپ دارد.
آموزش زبان چینی در بنیاد بین المللی مطالعات چین کاملا تخصصی و تضمینی انجام می گیرد و در بستر اجرایی در چین و ایران پیش بینی گردیده است. کلیه کلاس ها کاملا استاندارد چهار مهارتی در سطوح مختلف مقدماتی، متوسط، پیشرفته انجام خواهد شد و قابل توجه اینکه شما می توانید به صورت حضوری با اساتید چینی و ایرانی وارد کلاس شوید، ویژگی مهمی که در بنیاد چین وجود دارد داشتن کلاس هایی از رده سنی 4 الی 60 سال دارا میباشد.
دوستان عزیزی که زمان محدود جهت پروژه بازرگانی و یا حتی توریسم دارند می توانند در کلاس های محاوره با اساتید ایرانی و چینی دوره داشته باشند.
حتی شما شرکت های محترمی که در زمینه چین فعالیت دارید، بنیاد چین با توجه به مهارت در امور بازرگانی می تواند شما را در این امر آموزش زبان چینی بازرگانی و خاص فعالیت شرکت شما این دوره ها را به شما ارائه دهد.

ما در کنار شما هستیم.

پخش ویدیو
Package of combined training courses for Iranian and Chinese professors 2

خدمات بیشتر

مشتریان ما

آدرس

تهران میدان انقلاب، ابتدای جمال زاده جنوبی (خیابان کارگرجنوبی )کوچه رشتچی ساختمان ایرانیان پلاک 14 واحد 17

نقشه