در این مقاله قرار است تا اطلاعاتی از هزینه کلاس‌های آموزش زبان چینی را برایتان آشکار کنیم، تا بتوانید بهترین دوره آموزش زبان چینی را برای خود انتخاب کنید.

هزینه کلاس‌های آموزش زبان چینی چقدر است؟

بازار داغ زبان چینی

اگرچه با یک جستجو ساده در اینترنت می‌توانید انواع آموزش‌های زبان‌ چینی را یافت کنید، اما بررسی‌ها نشان می‌دهد که بازار آموزشگاه‌های زبان چینی همچنان داغ است. بسیاری از زبان آموزان ترجیح می‌دهند که به‌جای یادگیری زبان چینی از سایت‌ها و یا نرم‌افزارهای مختلف، از طریق موسسه‌های آموزشی و معلمان خصوصی زبان موردنظر خود را بیاموزند.

چند سالی است که تب یادگیری زبان چینی در ایران داغ است، در دو دهه گذشته فقط زبان انگلیسی بازار داغی داشت، اما با این حالا الان در دهه‌ای هستیم که سایر زبان‌ها هم در بورس یادگیری هستند.از زبان ایتالیایی، آلمانی، فرانسوی و چینی گرفته تا زبان ترکی و استانبولی که در حال حاضر در آموزشگاه‌های زبان تدریس می‌شوند.

اخیراً با توجه به توسعه اقتصاد جهانی دنیا، زبان‌هایی مانند چینی، کره‌ای و ژاپنی بین مردم طرفدار زیادی پیداکرده‌است. با توجه به اینکه تأثیر اقتصادی این کشورها بر اقتصاد جهانی چشم‌گیر است، تجار و مردم آینده‌نگر هم به سمت یادگیری این زبان‌ها متمایل شده‌اند.

هزینه آموزش زبان چینی - بنیاد چین

هزینه کلاس زبان چینی

حتماً برای شما هم پیش‌آمده که در مورد هزینه آموزش زبان چینی با خود فکر کنید، حتماً با خود فکر کرده‌اید که چون زبان چینی یک‌زبان کمتر شناخته‌شده است و کمتر کسی هست که آن را آموزش دهد، هزینه یادگیری این زبان برای ما گران تمام می‌شود.

در ادامه این مقاله قصد داریم تا شما را با قیمت و هزینه‌های واقعی آموزش زبان چینی در آموزشگاه‌ها آشنا کنیم. اول از همه از آموزشگاه خودمان شروع می‌کنیم که واقعا در این سال‌ها سعی به عالی شدن در این راستا را دارد.

آموزشگاه بنیاد چین

به‌طور کلی دسته اصلی دوره‌های آموزش زبان چینی در 3 دسته تقسیم می‌شوند:

کلاس‌های آموزش زبان چینی گروهی

این دوره‌ها به‌صورت حضوری در آموزشگاه برگزار می‌شود. دوره‌های گروهی دارای ویژگی‌های زیر می‌باشند:

در ادامه می‌خواهم انواع دوره‌های مهم آموزش زبان چینی را که در اکثر موسسه‌ها به یک صورت عمل می‌کنند را برایتان شرح دهم، پس در ادامه ما را دنبال کنید.

بیشتر بخوانید: حروف زبان چینی و دانستنی‌های آن

کلاس‌های آموزش زبان چینی گروهی - بنیاد چین

دوره ترمیک‌ زبان چینی

در موسسه بنیاد چین دوره‌های آموزش زبان چینی از سطح مقدماتی تا پیشرفته با استانداردهای hsk انجام می‌پذیرد. در دوره ترمیک بیشتر تمرکز اساتید مدرس بر روی متن کتاب‌های آموزشی بوده و آموزش زبان در یک ساختار علمی پیش خواهد رفت.

دوره‌های ترمیک برای افرادی که عجله زیادی در یادگیری ندارد و می‌خواهند در طولانی مدت به یادگیری بپردازند بسیار مناسب است.

دوره کاربردی زبان چینی

این دوره یکی از پرطرفدارترین دوره‌های آموزشی ارائه‌شده در دپارتمان چینی بوده و اکثر زبان آموزان به سمت این دوره کشیده می‌شوند.

افرادی در این دوره شرکت می‌کنند که قصد مهاجرت، تحصیل و ایجاد کسب و کاری را در چین دارند. هدف دوره آموزش زبان چینی در کوتاه‌ترین زمان ممکن است و آموزش در حدی است که زبان آموزان بتوانند با افراد چینی ارتباط برقرار کنند و کار خود را راه بیندازند.

دوره کاربردی بیشتر سعی بر این دارد که با چهار مهارت خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن، زبان چینی را به زبان آموزان خود آموزش دهد.

هزینه آموزش زبان چینی , دوره محاوره

این دوره به گونه‌ای می‌باشد که زبان آموزان فقط مهارت صحبت کردن را می‌آموند و در بحث نوشتاری ضعیف عمل می‌کنند که این دوره بیشتر مخصوص افراد تاجر و افراد بیزینسی است

دوره‌های تضمینی

هدف دوره‌های تضمینی آموزش کامل و عالی زبان آموزان است و اگر زبان آموزان در پایان زمان معین شده به هر دلیلی نتوانند زبان چینی را بصورت کامل و رضایت‌بخش آموزش ببینند، هزینه کلاس‌های آموزش زبان چینی به‌ صورت کامل به حسابشان باز میگردد.

دوره ترمیک‌ زبان چینی - هزینه کلاس‌های آموزش زبان چینی - بنیاد چین

دوره آموزش مجازی زبان چینی

تقریباً تمامی آموزشگاه‌های آموزش زبان چینی علاوه بر برگزاری دوره‌ها و کلاس‌های حضوری زبان چینی، برگزارکننده کلاس مجازی زبان چینی هم هستند.

سپاس گذاریم که تا انتهای مقاله با ما همراه بودید و امیدواریم که مطالب فوق مفید عمل کرده باشند.

لوگوی اصلی سایت

موسسه بین‌المللی بنیاد چین تمامی خدمات مربوط به کشور چین، در ایران را انجام می‌دهد.

برخی از این خدمات شامل: آموزش زبان چینی، ثبت برند در چین، ثبت شرکت در چین، واردات از چین،

صادرات به چین، تبدیل ارز چینی، تحصیل در چین و … است.

آموزش‌زبان‌چینی ۰۲۱۶۶۱۲۳۰۸۶
ثبت‌شرکت‌در‌چین ۰۲۱۶۶۱۲۷۹۹۸
تحصیل‌درچین ۰۲۱۸۸۰۶۰۶۰۱

کد مطلب: 1230-1/980704-1000/م ح/ت/98