کودکان به محض تماشای دروس چینی از طریق کارتون‌های پرتحرک و شگفت‌انگیز، شروع به یادگیری زبان چینی خواهند کرد. یادگیری زبان چینی برای کودکان با اهدای جوایز، یکی از راه‌های آسان و ثمربخش برای یادگیری زبان چینی است.

 

بازی‌های چینی برای بچه‌ها

شامل بازی‌های متنوعی از قبیل تطبیق حافظه، کلیک و گفتن و آزمون‌ها است. این بازی‌ها بعد از هر درس چینی به صورت استراتژیک قرار می‌گیرند تا پیشرفت یادگیری چینی کودک را اندازه‌گیری کنند.

 

زبان چینی برای کودکان
براي ديدن تصاوير بيشتر روي عکس کليک کنيد

کتابهای چینی

کتابخانه کتاب چینی کودکان ما یک منبع عالی برای بچه‌ها است که چینی یاد بگیرند. ما صدها کتاب چینی برای بچه‌ها از قبیل کلاسیک‌های جهانی، داستان‌های کوتاه، داستان‌های افسانه‌ای و کتاب‌های ابتدایی تصاویر برای زبان آموزان مبتدی و پیشرفته زبان چینی داریم.

دوره زبان چینی برای بچه‌ها

شامل ده آهنگ محبوب کودکان چینی از چین است و هر آهنگ در یک فیلم رنگارنگ، ارائه می شود.

کتاب‌های صوتی چینی

علاوه بر این، کتابخانه کتاب‌های چینی ما دارای بیش از 100 کتاب صوتی چینی برای بچه‌هایی است که هر دو ویژگی “خوانده شده” و “ترجمه به انگلیسی” را دارند، بنابراین کودکان می توانند به آن زبانهای صوتی به هر دو زبان چینی و انگلیسی گوش دهند.

برگه‌های چینی

بخش “چاپ” ما شامل 18 کاربرگ چینی از اعداد تا رنگ و موارد دیگر است. این برنامه همچنین شامل فرهنگ لغت تصویر حیوانات قابل چاپ، کتاب رنگ آمیزی، کتاب فعالیت، نمودار پیشرفت، گزارش قابل چاپ، پرچم چین و موارد دیگر برای فعالیت‌های سرگرم‌کننده خانوادگی است.

شما به راحتی می توانید  کارتهای چینی را با اندازه نامه یا کاغذ با اندازه A4 بارگیری و چاپ کنید. کارتها دارای حیوانات، رنگها، اعداد و موارد دیگر هستند که در کل 150 کارت به زبان چینی است. انجام بازی‌های فلش کارت چینی روشی اثبات شده برای مطالعه زبان چینی است.

کودک با استفاده از تمام حواس به دایناسورهای ناز، انیمیشن‌های رنگارنگ و موسیقی، برای ساختن پایه‌های یادگیری زبان خارجی جلب می شود.

بچه‌ها با ایجاد یک محیط یادگیری غنی و جذاب، به زودی روند ارگانیک یادگیری زبان ماندارین چینی را آغاز می کنند. تلفیق تکنیک تکرار باعث افزایش اعتماد به نفس کودک و تعامل با هر فعالیت چینی می‌شود. فاصله زمانی برنامه‌ریزی شده باعث می‌شود که حافظه کودکان به آن‌ها کمک کند تا به زبان چینی صحبت کنند.

 

 

یادگیری مبتنی بر بازی

یادگیری زبان چینی برای کودکان با سیستم پاداش به یک ماجراجویی سرگرم‌کننده تبدیل می‌شود. کودکان و نوجوانان تخم‌های دایناسور را رنگ‌آمیزی می‌کنند و با تکمیل دروس، بازی‌ها و آزمون‌های چینی، جوایز غافلگیر کننده کسب می‌کنند. کارتون‌های چینی با استفاده از قدرت نامحدود تخیل کودکان، همانطور که آموزش می‌دهند سرگرم کننده نیز هستند. کودکان، چینی را هنگام بازی یاد می‌گیرند و هنگام صحبت کردن یاد می‌گیرند.

برنامه درسی چینی شامل واژگان اساسی در دسته‌های زیر است.

اعداد، رنگ‌ها، مواد غذایی، میوه و سبزیجات، وسایل خانه، قطعات بدن، خانواده، لباس، وسایل نقلیه، طبیعت، حیوانات، الفبا و سلام‌ها به زبان چینی.

چینی برای بچه‌ها ابزاری عالی برای معلمان است که می‌توانند در کلاس‌های درس خود استفاده کنند و یا برنامه‌های درسی برای کودکان در خانه معرفی می‌کنند. پیگیری برنامه‌های درسی، آزمون‌ها، برگه‌ها و گزارش‌های روزانه برای مدارس پیش دبستانی، ابتدایی و راهنمایی آسان است.

زبان چینی برای کودکان

آیا فرزندان‌تان می‌خواهند چینی ماندارین را یاد بگیرند؟ آیا شما در حال آموزش‌دیدن ماندارین چینی هستید اما راضی نیستید؟ بهترین راه برای یادگیری اصولی زبان چینی برای کودکان استفاده از منابع و فعالیت‌های جذاب است. موسسه آموزش زبان چینی بنیاد چین توسط اساتید مجرب زبان چینی، آمادگی لازم برای برگزار کلاس‌های خصوصی و گروهی برای کودکان شما ار داراست.

از طریق این موسسه، می‌توانید انتظار داشته باشید که بچه‌های شما کلمات و واژگان اساسی چینی را به روشی سرگرم‌کننده و آسان یاد بگیرند. این دروس، با هدف آموزش کودکان (و بزرگسالان) در جهت یادگیری (اصول اولیه زبان چینی تا سطح پیشرفته) انجام می‌شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ۰۲۱۶۶۱۲۳۰۸۶ تماس بگیرید.

منبع

hackingchinese

کد مطلب: 1230-1/980724-1000/م ح/ت/98

0 دیدگاه دربارهٔ «آموزش زبان چینی برای کودکان»

  1. دکتر نیاز

    سلام
    من یک پزشک هستم و مدتی است شروع به یاد گیری زبان چینی کرده ام. در تائید مقاله شما باید بگویم کودکان بین 5 تا 6 سال دارای حافظه بصری قوی می باشند و می توان در هر زبانی لغات زبان چینی را به انها نشان داد و به زبان مادری معنای انرا به انها گفت .جالب است این کودکان ظرف مدت کوتاهی قادر به خواندن زبان چینی و درک معنای ان خواهند شد بدون انکه بتوانند انرا تلفظه بکنند فکر کنید بعد از یک سال اموزش یک کودک از هر کشوری در سن 6 تا 7 سالگی قادر است هر کتابی را به زبان چینی بخواند و معنای انرا درک کند .البته قادر به ادای اصوات نخواهد بود اما این طریق اموزش برای کودکان می تواند در اینده باعث رواج زبان چینی در همه کشور های جهان بشود و باعث رواج فرهنگ و ادبیات چین بشود.
    نمی دانم شما در کشور خود یا در سایر کشورها (بخصوص افریقا )طرحی در این باره اجرا کرده اید یا نه اما مطمین هستم که به دلیل الفبای تصویری در زبان چینی این کار صد در صد علمی و موفق خواهد شد .من خودم از این طریق شروع به تمرین زبان چینی کردم و اثرات ان بسیار موفقیت امیز بود

دیدگاه‌ خود را بنویسید

اسکرول به بالا