آموزش زبان چینی در بنیاد بین‌المللی مطالعات چین تجربه‌ای بی نظیر که در هیچ‌ آموزشگاه زبان چینی در تهران کیفیتی مشابه آن نخواهید دید.

آموزش زبان چینی در تهران

برخلاف تصور عامیانه که یادگیری زبان چینی بسیار سخت است، اما حقیقت اینگونه نیست. از لحاظ نوشتاری زبان چینی زبان سختی محسوب می‌شود. زیرا حدود ۲۰۰۰۰ کاراکتر دارد درحالی که شما روزانه فقط به حدود ۳۰۰۰ الی ۴۰۰۰ عدد از آن‌ها برای زندگی روزمره نیاز دارید.

 

Learn Mandarin Google Classroom Header2

 

البته زبان چینی از ابعاد دیگری مثل گرامر و دستور زبان، زبان آسان‌تری به نظر می‌رسد. زبان چینی را می‌توان در بخش‌های گفتاری و شنیداری حتی راحت‌تر از دیگر زبان‌ها دانست. به دلیل اینکه هر روزه سلطه اقتصاد چین بر جهان روبه افزایش است، یادگیری زبان چینی از اهمیت بالایی برخوردار است.

چرا زبان چینی بیاموزیم؟

مخاطبین بیش از یک میلیارد نفری شما در زبان چینی، از این نظر این زبان را به مهم‌ترین زبان دنیا تبدیل کرده است که در کشورهای چین، تایوان، سنگاپور و مالزی به کارگرفته می‌شود. چین سومین کشور دنیا از نظر مساحت پس از کانادا و روسیه است. چین بزرگترین صادرکننده دنیا و دارای دومین اقتصاد دنیا است.

13 ویژگی بهترین آموزشگاه زبان چینی در تهران

قطعا برای یادگیری زبان‌های خارجی، انتخاب یک آموزشگاه زبان چینی قدرتمند در تهران یک امر مهم است.

برای انتخاب یک آموزشگاه زبان چینی در تهران چه فاکتورهایی وجود دارد؟

چگونه می‌توان اطلاعات دقیق از کیفیت تدریس و نظم آموزش زبان چینی در تهران به دست آورد؟

اگر شما هم به دنبال یک آموزشگاه زبان چین خوب در سطح تهران هستید با ما همراه باشید تا با ۷ ویژگی موسسه بنیاد چین، بهترین آموزشگاه زبان چینی در تهران آشنا شوید.

 

ezgif.com gif maker 1

 

1- اساتید مجرب

همواره وجود اساتید تحصیل‌کرده حرفه‌ای و همچنین باسابقه درخشان در تدریس زبان چینی، اصلی‌ترین دلایل کیفیت بالای موسسه بنیاد چین هستند. اساتید زبان‌های خارجی باید تحصیلات مرتبط با زبان، سابقه بالا، فن‌بیان قوی برای انتقال اطلاعات، ظاهری آراسته و با به‌کار بردن روش‌های نوین تأثیرگذاری زیادی در آموزش داشته باشند.

اساتید مجرب

2-مدیریت

برای انجام منظم و اصولی تمامی امور مرتبط با آموزشگاه زبان چینی در تهران نیاز به مدیریت حرفه‌ای و فردی کاردان است تا با داشتن برنامه طولانی مدت، بهترین اثرگذاری را در پیشبرد اهداف زبان آموزان داشته باشد. درواقع می‌توان مدیریت دقیق را مهم‌ترین ویژگی بهترین آموزشگاه زبان چینی در تهران دانست.

3-منابع آموزشی

حال با توجه به پیشرفت سریع علم وتکنولوژی در زمینه‌های آموزش زبان‌های خارجی، وجود کتاب‌های مفید و استاندارد با مجامع بین‌المللی از الزامات آموزشگاه‌های زبان چینی در تهران است. با استفاده از کتاب و منابع آموزشی مفید پیشرفت زیادی برای زبان‌آموز به‌وجود خواهد آورد.

کتاب‌های کمک آموزشی علاوه بر آموزش زبان چینی برای دیگر زبان‌های رایج نیز سودمند هستند.

4-محیط آموزشی

موارد مورد نیاز برای یک محیط آموزشی مناسب شامل نظافت، دارا بودن نظم و انضباط، لوازم کمک آموزشی، دور بودن از سروصدا و ترافیک می‌باشد. محیط آموزشی مناسب دارای سیستم گرمایش و سرمایش مناسب در فصول مختلف سال است.

5-مشاوران

تا قبل از ثبت‌نام هر دوره‌ای، راهنمایی‌های یک کارشناس و یا مشاوره تا حد زیادی به شما در انتخاب بهترین دوره و شرایط آن کمک می‌کند. مشاوران بنیاد چین با توجه به مدت زمان و هزینه‌ی مور نظر شما، بهترین انتخاب را به شما پیشنهاد می‌دهند.

6-ارزیابی مستمر پرسنل

برای استخدام در یک آموزشگاه زبان چینی به عنوان استاد می‌بایست پس از ارزیابی کتبی و شفاهی، امتحان دمو بدهید تا پس از تأیید به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز کنید. اما آموزشگاه‌های زبان چینی حرفه‌ای طی طول‌ترم نیز اساتید خود را با روش Observe ارزیابی می‌کنند.

و با فرم نظرسنجی از زبان‌آموز کیفیت و نحوه تدریس استاد را بررسی می‌کنند. همچنین با برگزاری Workshop، اطلاعات و دانش اساتید خود را به‌روز نگه می‌دارد.

7-دوره‌های متنوع

بهترین آموزشگاه زبان چینی در تهران

قطعا عده زیادی از افراد وقت کافی برای شرکت در کلاس‌های متوالی را ندارند، از این رو مؤسسه بنیاد چین کلاس‌های خصوصی، نیمه‌خصوصی، فشرده و فوق فشرده و آنلاین برای تمامی افراد در نظر می‌گیرند. شما زبان آموزان گرامی با توجه به اهدافتان می‌توانید یکی از دوره‌های آموزشی را انتخاب کنید.

8-دانلود منابع آموزش زبان چینی

در موسسه بنیاد چین این امکان برای شما فراهم شده است که بتوانید دانلود کتاب‌های آموزش زبان چینی را به صورت رایگان انجام دهید. بسیاری از پادکست‌های آموزش زبان چینی نیز به صورت رایگان در سایت بنیاد چین در اختیار شما قرار داده شده است.

9-ویدیو‌های آموزش زبان چینی

آموزش زبان چینی را می‌توانید به صورت تصویری و با آموزش‌های ویدیویی بنیاد چین و به رایگان در اختیار داشته باشید. در این ویدیو‌ها از اساتید مجرب استفاده شده است تا بتوانید همانند حضورتان در یک کلاس با زبان چینی آشنا شوید.

10-کلاس‌های خصوصی زبان چینی

بعد از کلاس‌های گروهی، کلاس‌های خصوصی هستند که به دلیل سرعت بسیار مناسب در رساندن زبان شخص به مکالمه، طرفداران خاص خود را دارد. در کلاس‌های خصوصی، سرعت آموزش بسیار بیشتر بوده و شما می‌توانید در مدت زمان بسیار کوتاه تر به هدف‌های خود برسید.

11-کلاس‌های آنلاین زبان چینی

اگر امکان حضور فیزیکی در کلاس‌ را ندارید می‌توانید دوره‌ها را به صورت آنلاین انتخاب کنید. در دوره‌های آنلاین شما به راحتی می‌توانید با استاد از طریق اینترنت در ارتباط بوده و در کلاس‌های دوره زبان چینی به صورت آنلاین پیدا کنید.

12-کلاس‌های مخصوص آزمون HSK زبان چینی

آزمون HSK آزمون زبان چینی است که برای اموری مانند مهاجرت به چین و هم‌چنین ادامه تحصیل در چین مورد استفاده قرار می‌گیرد. بنیاد چین به صورت تخصصی و برای سطوح مختلف آزمون HSK آموزش‌های لازم در آموزشگاه زبان چینی در انقلاب و سعادت آباد برای امادگی شما در این آزمون را در نظر گرفته است. در این آزمون شما نیاز به آموزش زبان و خط چینی دارید و می‌توانید با استفاده از اساتید مجرب بنیاد چین به راحتی این آزمون را پشت سر بگذارید.

13-مشاوره مهاجرت و تحصیل در کشور چین

در سال‌های اخیر کشور چین از نظر اقتصادی و همچنین آموزشی پیشرفت بسیار زیادی داشته است. بسیاری از زبان آموزان ممکن است بخواهند برای تحصیل یا کار به چین بروند. مشاورین بنیاد مطالعات چین از دانشگاه‌های چین گرفته تا بازار کار چین اطلاعات لازم را در اختیار شما می‌گذارند.

لوگوی اصلی سایت

کد مطلب: 1230-1/981124-1000/م ح/ت/98