آموزش پیشرفته زبان چینی

با فراگیری زبان چینی در دنیایی روبه پیشرفت، می‌توانید از فرصت‌های شغلی بسیار خوب موجود در کشور استفاده کنید.همانطور که می‌دانید تعداد کسانی‌که به آموزش پیشرفته زبان چینی می‌پردازند بسیار کمتر از سایر زبان‌های خارجی است؛

با این تفاوت که فرصت‌های شغلی که برای زبان چینی به دلیل رابطه‌ی نزدیک ایران و چین وجود دارد بسیار بیشتر،محیاتر و تضمین‌شده‌تر نسبت به سایر زبان ها است.

در دنیایی که ابر قدرت‌هایی چون چین آن را در اختیار دارند، فراگیری زبان چینی یک مساله بسیار مهم برای کسانی است که به دنبال موفقیت هستند. شاید امروزه آموختن زبان چینی از شرکت‌کردن در کلاس‌های دانشگاه، برای بسیاری از افراد مهم‌تر باشد. پیدا کردن یک استاد خوب و یک سیستم مناسب در نزدیکی شما واقعا سخت است.

آموزش پیشرفته زبان چینی

بهترین راه حل برای یادگیری سریع و درست زبان چینی یافتن یک موسسه قابل اطمینان است. ما سال‌هاست با کسب تجربه در زمینه آموزش پیشرفته زبان چینی به دنبال ارائه راه‌های کاربردی و نوین برای یادگیری هرچه بهتر زبان چینی هستیم و خوشبختانه با تلاش‌های بسیار توانستیم بسترهای لازم برای ارائه با کیفیت ترین و بهترین کلاس آموزش زبان چینی را در ایران ایجاد کنیم.

زبان چینی گسترده‌ترین زبان در سراسر جهان است. اگر در ایران زندگی می‌کنید، دانستن زبان چینی قطعاً مهم است. زبان چینی زبان گردشگری و تجارت در جهان امروز است. هر روز با محصولات زیادی روبرو می‌شویم که در چین ساخته می‌شوند.

در حقیقت، بازار چین با قدرت در حال دراختیار گرفتن بازارهای جهانی است؛ همین موضوع را می‌توانیم از بازرگانانی که برای تجارت به چین سفر می‌کنند؛ و همینطور تعداد افرادی که همه روزه از سراسر جهان برای گردشگری در چین، به این کشور پهناور مسافرت می‌کنند، متوجه شد.

ویژگی‌های یادگیری زبان چینی

  1. زبان چینی با توجه به تعداد گویندگان و امور بازرگانی از متقاضیان بی‌شماری بهره‌مند است.
  2. همه فکر می‌کنند که یادگیری و یاد دادن این زبان بسیار سخت است.
  3. شاید کمتر کسی باشد که بداند زبان چینی زبان آسانی برای یادگیری است.
  4. زبان چینی از لحاظ ‌ساختار ‌بسیار‌ساده است.
  5. این زبان یکی از ۶ زبان رسمی‌سازمان بین‌الملل است.
  6. علاوه بر کشور چین در کشورهایی مانند مالزی، تایوان، اندونزی و سنگاپور نیز از این زبان استفاده می‌شود.
  7. گرامر این زبان بر خلاف تصورات مردم بسیار آسان است و در مقایسه با زبان‌های اروپایی اصلا دشوار نیست.
  8. این زبان همانطور که گفته شد الفبا ندارد و از کاراکترها برای تشکیل لغات استفاده می‌شود.
  9. یادگیری زبان چینی به تقویت ذهن کمک می‌کند چرا که فرد را محبور می‌کند از هر دو نیمکره مغز خود استفاده کند.
  10. در این زبان از یک سیستم نوشتاری رومی نیز استفاده می‌شود.

 

لوگوی اصلی سایت

کد مطلب: 1230-1/980620-1000/م ح/ت/98