دوره های زبان چینی بنیاد چین در سال 1402

چرا باید کلاس‌های مارا انتخاب کنید

چون بدون دغدغه زمان و بالا ترین کیفیت زبان چینی را در دوره های زبان چینی راحت‌تر از بقیه جاها میاموزید .

  • کنسل کردن کلاس از طرف مجموعه وجود ندارد. حتی اگر در کلاس 8 نفره 2 نفر وجود داشته باشند.
  • آموزش‌های مجازی و مکمل برای هر ترم به صورت کامل و بی‌نقص برگذار می‌شوند.
  • موسسه در روزهای پنج‌شنبه و جمعه فعالیت می‌کند و کلاس‌ها برگزار می‌شوند.
  • بنیاد چین به صورت تخصصی به آموزش و نشر زبان و فرهنگ چین می‌پردازد . و کارشناسان همیشه در حال به روز کردن منابع و روش‌های آموزشی هستند.
  • بنیاد چین امکان گذراندن مراحل کارآموزی را برای زبان آموزان عزیز فراهم کرده تا بتوانند در کنار تیم‌ما سطح علمی خود را بالا ببرند.
  • اگر زبان‌آموز ما باشید و در کلاس‌های HSK شرکت کنید بنیاد چین در گرفتن بورسیه تحصیلی چین به شما کمک می‌کند و امکان بورسیه رایگان را برای شما فراهم می‌کند.

درباره‌ی کلاس‌ها

دپارتمان آموزش زبان چینی بنیاد بین‌المللی مطالعات چین دارای دوره های زبان چینی متفاوت طبق نیاز زبان آموزان عزیز است . که شامل دوره‌های استاندارد، تکمیلی، مکالمه، بازرگانی، HSK و تورلیدری است . دوره استاندارد شامل 8 کتاب آموزشی قدم به قدم و کتاب‌های تمرینی، فلش کارت‌ها، پوستر، سی‌دی‌های آموزشی و کتاب‌های تکمیلی است . البته توجه داشته باشید که در این دوره کتاب‌های زیادی علاوه بر کتاب‌های اصلی در صورت تمایل زبان آموزان قابل تدریس می‌باشد . این دوره به طور کلی 16 ترم است که هر ترم با تعداد جلساتی که بنابر تعداد نفرات (2 تا 8 نفر) 10 الی 16 جلسه تشکیل می‌شود .

کلاس‌ها کاملا استاندارد و به صورت 4 مهارتی هستند . که زبان آموزان همزمان مهارت‌های خواندن، نوشتن، گفت و شنود را فرا می‌گیرند. برای رعایت کیفیت و استاندارد‌های آموزشی این دوره‌ها در کنار فارغ‌التحصیلان داخل و خارج از کشور و همچنین مدرسان چینی زبان برگزار می‌شود . زبان آموزان در طی ترم نیز می‌توانند در گروه‌های مجازی با اساتید خود در ارتباط باشند و رفع اشکال کنند .

دوره‌های استاندارد - دوره های آموزشی زبان چینی | بنیاد چین

دوره‌های استاندارد

این دوره شامل 4 کتاب اول قدم به قدم است و در زمان‌های مختلف انجام می‌شود .


شرکت در دوره

دوره‌های HSK - دوره های آموزشی زبان چینی | بنیاد چین

دوره‌های HSK

دوره‌های HSK در سطوح مختلف و با شرایط مختلف برگزار می‌شود .


به زودی

دوره‌های مکالمه - دوره های آموزشی زبان چینی | بنیاد چین

دوره‌های مکالمه

این دوره شامل یک کتاب مکالمه و یک کتاب شنیداری است .


به زودی

کیفیت کلاس‌ها

کیفیت کلاس‌ها و اساتید در دوره های زبان چینی توسط کارشناسان بنیاد بین‌المللی مطالعات چین ارزیابی می‌شود . و همچنین در طول ترم پشتیبان کلاس با زبان آموزان تماس گرفته و ارزیابی‌های لازم را به عمل می‌آورد تا همه‌ی زبان آموزان به صورت یکسان پیش رفته و برای سطح بالاتر آماده باشند . در پایان هر سطح زبان آموزان مدرک معتبر این مرکز را دریافت می‌کنند . شما با گذراندن 4 کتاب به سطح متوسط خواهید رسید و مطابق با سطح اچ اس کی 6 خواهید بود و می‌توانید صحبت‌های روزمره زبان چینی را انجام دهید . پس از سطح متوسط اگر مایل به ورود به عرصه‌های تخصصی باشید می توانید وارد کلاس‌های بازرگانی تورلیدری و غیره شوید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
اسکرول به بالا