چگونه می توانیم نوشتن کارکترهای زبان چینی را یاد بگیریم؟

/, دانستنی های زبان چینی, زبان چینی, یادگیری زبان چینی/چگونه می توانیم نوشتن کارکترهای زبان چینی را یاد بگیریم؟

چگونه می توانیم نوشتن کارکترهای زبان چینی را یاد بگیریم؟


یادگیری نوشتن کارکترهای زبان چینی یکی از سخت ترین جنبه های یادگیری زبان چینی ماندارین است. هزاران کاراکتر مختلف وجود دارد، و تنها روش یادگیری نوشتن کارکترهای زبان چینی آن ها از طریق حفظ کردن و تمرین مداوم است.

در این عصر دیجیتال، استفاده از کامپیوتر برای نوشتن کاراکترهای چینی امکان پذیر است، اما یادگیریِ چگونه نوشتن کارکترهای زبان چینی با دست بهترین روشِ دستیابیِ فهم کامل از هر کاراکتر است.

هر کسی که نوشتار چینی با حروف لاتین را بداند می تواند از کامپیوتر برای نوشتن کاراکترهای چینی استفاده کند. اما مشکل این کاراین است که هجیِ نوشتارِ چینی با حروف لاتین می تواند کاراکترهای مختلف زیادی را به نمایش بگذارد. شما احتمالاً موقع استفاده از کامپیوتر برای نوشتن کارکترهای زبان چینی مرتکب اشتباه خواهید شد، مگر این که دقیقاً بدانید کدام کاراکتر را لازم دارید.

دانش خوب از کاراکترهای چینی تنها روشِ نوشتنِ درستِ چینی است، و بهترین روش کسب دانش از کاراکترهای چینی از طریق یادگیریِ نوشتنِ آن ها با دست است.

کاراکترهای چینی احتمالاً برای هر کسی که زبان را بلد نیست غیر قابل درک هستند، اما برای ساختن آن ها روشی وجود دارد. هر کاراکتر بر مبنای یکی از ۲۱۴ حروف گرافیکی چینی است – عناصر اصلیِ سیستم نوشتاری چینی.

حروف گرافیکی چینی، عناصر سازنده ی کاراکترهای چینی را شکل می دهند. بعضی از حروف گرافیکی چینی می توانند هم به عنوان عناصر سازنده و هم کاراکترهای مستقل استفاده شوند، اما بقیه هرگز به شکل مستقل استفاده نمی شوند.

ابزار کمکی یادگیری:

در آموزشگاه بنیاد بین المللی مطالعات چین کتاب هایی طراحی شده است که زبان آموزان می توانند با شرکت در کلاس های گروهی یا خصوصی از این کتاب ها و بعلاوه از سی دی های آموزشی و همچنین فلش کارت، به کمک اساتید مجرب کاراکترهای چینی را به راحتی یاد بگیرند.

در باره نویسنده :

ثبت ديدگاه