یادگیری زبان چینی به صورت گروهی چه مزایایی دارد؟

/, دانستنی های زبان چینی, زبان چینی, یادگیری زبان چینی/یادگیری زبان چینی به صورت گروهی چه مزایایی دارد؟

یادگیری زبان چینی به صورت گروهی چه مزایایی دارد؟

یادگیری زبان چینی به صورت گروهی برای زبان آموزان مزایای زیادی دارد. ما در این مقاله سعی می کنیم تمام مزایای یادگیری زبان چینی به صورت گروهی را برای زبان آموزان شرح دهیم.

یادگیری زبان چینی به صورت گروهی باعث می شود تا زبان آموزان با قرار گرفتن در محیط های گروهی و صحبت و مشورت کردن با هم،اعتماد به نفس و تمرکز بالاتری داشته باشند وبعلاوه در محیط های گروهی با توجه به رقابت هایی که بین زبان آموزان وجود دارد، به تلاش های یکدیگر توجه کنند و در رقابتی دوستانه از هم پیشی بگیرند.

در کلاس گروهی زبان آموزان مجبور هستند در‌لحظه فکر ‌و صحبت‌ کنند تا قدرت صحبت کردن به‌ روش زبان چینی در آنها تقویت شود در‌حالی که‌ وقتی زبان آموز تنها باشد زمان زیادی برای فکر کردن دارد و این امر موجب کند شدن ذهن زبان آموز می شود.

یکی دیگر از فواید شرکت درکلاس های گروهی این است که در‌همان لحظه معلم ‌اشتباهات زبان آموز را اصلاح می کند‌ و نظر بقیه همکلاسی ها را می شنود و در نتیجه با دانستن اشتباهات و نقاط قوت و ضعف و همچنین گوش کردن به اشتباهات همکلاسی ها کمک بسیاری به ‌یادگیری زبان می کند.

زبان آموزان می توانند با‌ افرادی که‌ هم سطحشان هستند زبان چینی را تمرین‌ کنند این کار باعث افزایش اعتماد به ‌نفس و کاهش استرس و ترس شود. و بعلاوه می توانند با‌ آن‌ها در‌فعالیت‌هایی مثل نقش بازی کردن‌ و مکالمه به ‌زبان چینی، مصاحبه، نوشتن و خواندن متن، و حتی در‌سطوح پیشرفته، ارائه به ‌زبان چینی شرکت کنند. این روش یادگیری زبان چینی لذت بخش تر‌است و زبان آموزان می توانند دوستان جدید پیدا‌ کنند و تعاملات اجتماعی بیشتری داشته باشند.

در کلاس های گروهی ‌هنگام یادگیری زبان رقابت دوستانه ‌به‌ وجود می آید که‌ انگیزه بیشتری به زبان آموز می دهد. وزبان آموز وقتی پیشرفت خوب همکلاسی‌های خود را می بیند ناخودآگاه تلاش می کند خود را به سطح همکلاسی های خود برساند.

کتاب‌های آموزش زبان، تمرینات متفاوت و متنوعی دارند که ‌اکثرا برای یادگیری گروهی تهیه شدند و خلاقیت زبان آموزان را تشویق می کند در نتیجه زبان آموزان با توجه به‌ شخصیت خودشان روش‌های خوبی پیدا کرده و ایده‌های جدیدی را مطرح می کنند که ‌به دیگر اعضای گروه نیز ‌کمک می کند.

محیط گروهی باعث می شود که زبان آموزان روباز تر و با ‌اعتماد به ‌نفس تر شوند ‌که ‌در‌آینده وقتی با‌ افراد چینی ارتباط برقرارکردند این‌ کار برایشان کم ‌استرس تر و بسیار ساده تر خواهد بود. حتی در‌محیط گروهی علاوه بر خود زبان فرهنگ کشور چین، عادات و رسوم مردم چین، مسائل اقتصادی و تجاری مربوط به‌چین و تجربیات زبان آموزان در‌مورد ارتباط با‌چینی‌ها نیز‌مورد بحث قرار میگیرد که ‌به نوع خود باعث پیشرفت زبان آموز‌می شود.

آموزش زبان چینی امری حساس ‌است و اساتید آن ‌باید از‌توانایی‌های خاص آموزش برخوردار باشند. تفاوت این ‌زبان با‌ سایر زبان‌ها بسیار‌است وآموزش آن‌ نه تنها زمان بیشتری لازم دارد، بلکه روش آموزش آن ‌نیز بسیار متفاوت و خاص‌ است. دوره‌های گروهی این‌ مجموعه در‌کلاس‌های مدرن با‌ استفاده از‌امکانات روز دنیا برگزار‌می شود تا کارایی و بازده کلاس‌ها هر چه بیشتر بالا رود اساتید نیز‌از‌افراد با‌ تجربه در‌امر آموزش به‌ ویژه آموزش گروهی و آموزش زبان چینی میباشند.

در باره نویسنده :

ثبت ديدگاه