یادگیری زبان به صورت خصوصی چه مزایایی دارد؟

/, زبان چینی, یادگیری زبان چینی/یادگیری زبان به صورت خصوصی چه مزایایی دارد؟

یادگیری زبان به صورت خصوصی چه مزایایی دارد؟

یادگیری زبان به‌ صورت خصوصی برای زبان آموزان مزایای زیادی دارد. ما در این مقاله سعی می کنیم تمام مزایای یادگیری زبان به صورت خصوصی را برای زبان آموزان عزیز شرح دهیم.

یادگیری زبان به صورت خصوصی برای چه کسانی مناسب است؟

1- کسانی که نمی توانند به صورت منظم در کلاس های حضوری شرکت کنند

2- کسانی که دوست دارند زمان کلاس را، خود تنظیم کنند.

3- کسانی که احتمال غیبت آن ها در کلاس های حضوری زیاد است.

از دیگر مزایای یادگیری زبان به صورت خصوصی:

از جمله مزایای یادگیری زبان به صورت خصوصی می توان به مواردی دیگر نیز اشاره کرد: یادگیری سریع بدلیل تنها بودن در کلاس، آموزش سریع توسط معلم، عدم خستگی زبان آموز و …

در یادگیری زبان به صورت خصوصی، معلمی که به زبان آموز آموزش می دهد، کاملا بر نیازها و اهداف آن زبان آموز تمرکز خواهد داشت و تمامی تمرین‌ها و موارد مورد نیاز را بر اساس نقاط ضعف و قوت آن تنظیم خواهد کرد تا به‌ هدفی که‌ میخواهد برسد. همچنین تدریس در‌خانه و محیطی که‌ در‌آن کاملا راحت هست برای بعضی از‌افراد یادگیری را راحت تر می کند. کلاس بر اساس نیاز زبان آموز و با‌ هر سرعتی که‌ او بخواهد پیش می رود و در تمام طول آن‌ می تواند بر نقاط ضعف خود تمرکز کند. زبان آموز هر زمانی که‌ می خواهد می تواند سوالات خود را مطرح‌ کند و لازم نیست منتظر‌ بماند. هر اشتباهی که‌ انجام دهد( که‌ در‌ زبان چینی این‌ اشتباهات بسیار خواهد بود و در‌ابتدا تقریبا هیچ چیز را درست نخواهد گفت) معلم می تواند آن‌ را سریع اصلاح کند و روش درست را به‌ او آموزش دهد.

داشتن معلم خصوصی نیز‌ انگیزه بیشتری به‌ زبان آموز می دهد چرا که‌ او تنها کسی هست که‌ معلم خصوصی قرار‌ است تمریناتش را بررسی کند، در‌مورد اشتباهاتش نظر دهد و شک نکنید معلم خصوصی متوجه خواهد شد که‌ زبان آموز چقدر تمرین داشته است، چرا که‌زبان چینی به‌ خصوص در‌مراحل ابتدایی نیازمند روزانه ساعت‌ها تمرین‌ است.

آموزش زبان چینی و ترجمه زبان چینی دو موضوع کاملا متفاوت هستند و این‌ مسئله بنیاد مطالعات چین را برآن داشت تا گروه ترجمه زبان چینی و آموزش زبان چینی خود را مجزا کند تا هر گروه بر تخصص خود تمرکز کند. آموزش زبان چینی امری حساس‌ است و اساتید آن‌ باید از‌توانایی‌ های خاص آموزش برخوردار باشند. تفاوت زبان چینی با‌سایر زبان‌ها بسیار‌است وآموزش آن‌ نه تنها زمان بیشتری لازم دارد، بلکه روش آموزش آن‌ نیز بسیار متفاوت و خاص‌است.

در باره نویسنده :

ثبت ديدگاه