کاراکترهای چینی در زبان چینی چه خصوصیاتی دارند

کاراکترهای چینی در زبان چینی چه خصوصیاتی دارند

در زبان چینی هیچ حروف الفبایی وجود ندارد بلکه از تعداد کمی آوا تشکیل شده است. در چین از کارکتر های چینی برای نوشتن استفاده می کنند که تعداد این کاراکترهای چینی به بیش از 80 هزار می رسد. به کاراکترهای چینی در زبان چینی خنزه می گویند. این کاراکترهای چینی با هم ترکیب شده و کلمه را ایجاد می کنند. هر کدام از کاراکترها معنای منحصر به فرد خود را می سازد. اکثر کلمات در زبان چینی از ترکیب کاراکترها با هم ساخته می شود.

سوال اینجاست در زبان چینی چند حرف وجود دارد؟

زبان چینی یک زبان زنده دنیا می باشد که نمی توان عدد دقیق عنوان کرد. در واقع در زبان چینی هر روز لغات و جملات جدید ساخته می شود.

زبان چینی تحت عنوان ماندارین شناخته می شود. ماندارین، زبان رسمی کشور چین و یکی از شش زبان رسمی مورد استفاده سازمان ملل (UN) می باشد. ماندارین در چین به عنوان زبان اصلی و معیار توسط دولت، رسانه‌ها و سیستم آموزشی مورد استفاده قرار می گیرد.

برای درک بهتر زبان چینی، کشور چین از سیستم زبانی (پین این) استفاده می کنند. این سیستم از الفبا و تلفظ غربی برای نوشتن کلمات چین بهره می گیرد.

بسیاری از افراد جامعه به محض شنیدن زبان چینی آن را به عنوان سخت ترین زبان دنیا یاد می کنند. در حالی که این حرف غلطی است. با آموزش زبان چینی می توان فرصت های شغلی مناسب ایجاد کرد. در واقع یک باور غلط باعث می شود که تعداد محدودی از افراد به آموزش زبان چینی بپردازند. این امر باعث شده که فرصت های شغلی مناسب بسیاری برای این تعداد افراد محیا شود.

** در زبان چینی گرامر زبان، گرامر جنسیت،و … وجود ندارد.

**این زبان از لحاظ ساختاری بسیار ساده است.

سختی زبان چینی بیشتر به بحث نوشتاری و یادگیری حروف خنزه مربوط بوده که برای راحتی کار، آموزش خواندن و مکالمه از خط پین این استفاده می شود.

در باره نویسنده :

ثبت ديدگاه