موسسه زبان بنیاد بین المللی مطالعات چین ارائه دهنده آموزش زبان چینی

/, زبان چینی, یادگیری زبان چینی/موسسه زبان بنیاد بین المللی مطالعات چین ارائه دهنده آموزش زبان چینی

موسسه زبان بنیاد بین المللی مطالعات چین ارائه دهنده آموزش زبان چینی

موسسه زبان بنیاد بین المللی مطالعات چین میتواند کلاس های شما را در آموزشگاه، منزل و حتی محل کار شما برگزار کند. موسسه زبان بنیاد بین المللی مطالعات چین با سالها تجربه و کسب تجارب درخشان در زمینه تدریس گروهی در آموزشگاه و همچنین تدریس خصوصی زبان چینی به صورت فشرده و نیمه فشرده توسط اساتید با تجربه و تحصیلکرده خارج از کشور و همچنین آمادگی جهت آزمون های سفارت، توانسته است اعتماد زبان آموزان خود را جلب کرده و در صدر موسسات برتر در زمینه تدریس خصوصی زبان چینی می باشد.

 در این آموزشگاه 4 مهارت اصلی یادگیری زبان مورد توجه است و زبان آموز می تواند در کنار فن مکالمه دیگر مهارت های یادگیری زبان خود را نیز به حد عالی برساند.

موسسه زبان های بنیاد چین با توجه به اهداف زبان آموزان ، اساتید خود را معرفی کرده و بهترین متد آموزشی را ارائه می کند تا زبان آموز محترم در کوتاه ترین زمان ممکن بتواند زبان چینی را فرا بگیرد.

برخی خدمات ویژه آموزشگاه :

 آموزش مکالمه تضمینی

دوره های ویژه مخصوص شاغلین ، پزشکان و مهندسین ، مسافرین و مهاجرین ، بانوان خانه دار و کودکان حتی در منزل و محل کارتان

تدریس به صورت گروهی در آموزشگاه در روز و ساعتهایی که خود داوطلب معین کرده است

اعزام مجرب ترین اساتید خانم و آقا به سرتاسر تهران

پشتیبانی و پیگیری مستمر توسط سوپروایزر آموزشگاه در طول دوره آموزشی شما و همچنین بررسی روند پیشرفت آموزشی زبان آموز توسط اساتید و آموزشگاه

 دوره های ویژه فشرده از پایه تا پیشرفته

آموزشگاه زبان بنیاد چین به جهت احترام به وقت شما زبان آموزان محترم کلاسهای زبان شما عزیزان را با توجه به زمان های مطروحه توسط شما برگزار خواهد کرد . آموزشگاه  زبان بنیاد چین توانسته است در زمینه تدریس خصوصی مکالمه زبان چینی به صورت خصوصی و کاملا تضمینی ، رضایت زبان آموزان خود را جلب کند.

در باره نویسنده :

ثبت ديدگاه