مبانی زبان چینی

//مبانی زبان چینی

مبانی زبان چینی

مبانی زبان چینی و این که در این کشور پهناور اصول زبانش را چگونه بیاموزیم.

مبانی زبان چینی و زبان‌های اصلی‌اش

  • زبان ماندارین

  • زبان کانتونی

با بیش از 1،1 میلیارد سخنران ، ماندارین شایع‌ترین و سخت‌ترین زبان جهان می‌باشد. آموزش زبان ماندارین و یادگیری‌اش برای اکثر مردم دنیا امری مهم می‌باشد، چون کشور پهناور چین یکی از قطب‌های بزرگ اقتصاد و تجارت در دنیا می‌باشد.

کانتونی دارای 55 میلیون سخنران است. که خیلی تعدادش از زبان ماندارین کمتر است از این رو آموزش زبان ماندرین مهم‌تر می‌باشد.

مبانی زبان چینی

پینیین pinyin

حتما تا به حال برایتان سوال پیش آمده که خط زبان چینی چگونه خوانده می‌شود یا اینکه کودکان و خارجی زبانان چگونه خواندن و تلفظ این خط و اشکال آن را حفظ کرده و یاد می‌گیرند!

در سال 1953 میلادی دولت چین تصمیم گرفت برای ساده سازی یادگیری زبان چینی و هم چنین بی‌سواد زدایی جامعه قدمی بردارد که این تصمیم با اختراع پین یین(拼音) عملی شد. پین یین(拼音) سیستمی برای توضیح کاراکترهای زبان چینی با حروف لاتین است. علاوه بر نمایاندن نحوه ماندارین، پینیین نیز راه اصلی تایپ کردن چینی‌ها است.

روش‌های یادگیری مبانی زبان چینی

برای آموزش زبان چینی باید هر روز کلمات را تکرار کنید تا در حافظه بلند مدتتان بماند و بتوانید این زبان سخت اما زیبا را بیاموزید.

چینی‌ها برای خود یک فرهنگستان لغت بسیار قوی دارند و اجازه ورود زبان‌های خارجی را به داخل کشورشان نمی‌دهند و هر وسیله جدیدی اختراع شود حتما باید معادلش را در زبان چینی درست کنند تا در کشور مورد استفاده قرار بگیرد. هیچ وقت از معادل خارجی‌اش در هیچ شرایطی استفاده نمی‌کنند و این را خارج از قوانین و مقررات می‌دانند.

کشور چین در حال توسعه و پیشرفت می‌باشد زبان چینی امروزه سخت‌ترین و پر کاربردترین زبان دنیا شده است و همه دوست دارند به آن کشور برای تحصیل یا اقامت مهاجرت کنند پس با استفاده از موسسه بنیاد هم می‌توانند به راحتی مهاجرت کنند و هم می‌توانند زبان و خط چینی را بیاموزند.

 

موارد مرتبط با این مقاله

افعال منفی در زبان چینی

ترجمه‌های هوشمندانه چینی برای نام‌های خارجی

نحوه نوشتن زن در زبان چینی

کلمات و عبارات مربوط به عشق در زبان چینی

22 جمله ضروری در زبان چینی

آموزش مقدماتی زبان چینی

نحوه یادگیری زبان چینی

زبان چینی چند حرف دارد؟

آموزش اعداد در زبان چینی

یادگیری زبان چینی برای مردم دنیا چه اهمیتی دارد؟

آیا آموزش زبان چینی سخت است؟

توسط | 2018-11-04T14:57:14+04:30 آگوست 1st, 2018|آموزش زبان چینی|بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

ثبت ديدگاه