آیا آموزش زبان چینی سخت می باشد ؟ آموزش زبان چینی

//آیا آموزش زبان چینی سخت می باشد ؟ آموزش زبان چینی

آیا آموزش زبان چینی سخت می باشد ؟ آموزش زبان چینی

زبان چینی یکی از سخت‌ترین زبان‌های دنیا می‌باشد حتی عده‌ای از کارشناسان بر این باورند که زبان چینی در رده بندی زبان‌های سخت دنیا، رتبه اول را دارد.

چین یکی از پر جمعیت‌ترین کشورهای دنیا است. جمعیت این کشور حدود یک میلیارد و چهار صد میلیون نفر می‌باشد. این کشور یکی از قطب‌های تولید کننده محصولات دنیا می‌باشد اما با وجود اینکه محصولات این کشور در سراسر جهان عرصه می‌گردد اما  عده کمی زبان چینی را یاد گرفته‌اند و درباره آن می‌دانند.

زبان چینی سخت است؟

کاراکترهای  زبان چینی

زبان چین، مهمترین شاخصه زبان یعنی حروف افبا را ندارد این زبان فاقد حروف الفبا می‌باشد که زبان چینی بیشتر از 80 هزار کاراکتر دارد که خود چینی‌ها هم خودشان خیلی از کاراکترها و حروف‌ها را نمی‌شناسند و در طول روز شاید از 10 هزار حرف فقط بتوانند استفاده کنند.

زبان چینی و نقاشی

عده‌ای از کارشناسان زبان چینی را نقاشی می‌دانند چون با خطوط و نگار و بدون الفبایی بهش مفهوم داده شده است.

کسی که بخواهد در چین زندگی کند شاید فقط بتواند  زبان چینی متوسط را یاد بگیرد و حتما باید اسم معادل چینی برای خودش درست کند.

 

چگونه زبان چینی بیاموزیم؟

 

آموزش  زبان چینی سخت می‌باشد و در خیلی از  موارد غیر ممکن می‌باشد.

چینی‌ها برای خود یک فرهنگستان لغت بسیار قوی دارند و اجازه ورود زبان‌های خارجی را به داخل کشورشان نمی‌دهند و هر وسیله جدیدی اختراع شود را حتما باید معادل چینی‌اش را درست کنند تا بتوانند استفاده کنند هیچ وقت از معادل خارجی‌اش در هیچ شرایطی استفاده نمی‌کنند و این را خارج از قوانین و مقررات می‌دانند.

زبان چینی یک زبان کاملا سنتی  می‌باشد با تمام سختی‌هایی که دارد اما یادگیری‌اش غیر ممکن نمی باشد و می‌توان آن را با آموزش‌های گام به گام و مداوم یاد گرفت تا بتوانید قسمتی از این زبان مهم را بیاموزید با استفاده از  سایت بنیاد به راحتی می‌توانید سخت‌ترین زبان دنیا را براحتی فرا بگیرید.

 

موارد مرتبط با این مقاله

مبانی زبان چینی

افعال منفی در زبان چینی

نحوه نوشتن زن در زبان چینی

کلمات و عبارات مربوط به عشق در زبان چینی

ترجمه‌های هوشمندانه چینی برای نام‌های خارجی

22 جمله ضروری در زبان چینی

آموزش مقدماتی زبان چینی

نحوه یادگیری زبان چینی

زبان چینی چند حرف دارد؟

آموزش اعداد در زبان چینی

آیا آموزش زبان چینی سخت است؟

توسط | 2018-11-04T15:00:18+04:30 جولای 20th, 2018|آموزش زبان چینی|بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

ثبت ديدگاه